Skandal u Dody! Fani zmieszali ją z błotem

Doda (Dorota Rabczewska) wywołała burzę na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram, a poszło dokładnie o catering, z którym była gwiazda zespołu Virgin współpracuje.

Czytaj też: Nowe zachorowania i zgony, resort zdrowia podał dane

Nie od dziś wiadomo, że Doda to kobieta pracująca i raczej ma gdzieś krytykę ze strony innych osób. Tak było i w tej sytuacji, którą Doda zakończyła bardzo krótką ripostą pod adresem jednej z internautek. Ta pośrednio zarzuciła Dorocie lenistwo. Powodem mini afery była promocja firmy cateringowej, która dostarcza Dodzie codziennie posiłki.

Doda i catering

Doda to wielka gwiazda polskiej muzyki popularnej. Od dawna wiadomo, że piosenkarka od najmłodszych lat była uczona przez swoich rodziców, aby zdrowo się odżywiać i przede wszystkim dbać o odpowiednią ilość codziennego ruchu.

Niestety w czasach pandemii ciężko jest zachować równowagę między tymi wieloma elementami, na które nakłada się jeszcze wiele innych rzeczy. W takiej sytuacji czasem trzeba sobie po prostu pomóc. Tak właśnie postanowiła zrobić Dorota Rabczewska, która wróciła oficjalnie do pracy i nawiązała współpracę z firmą cateringową.

Dorota wraca do pracy

Doda niedawno zamieściła wpis, w którym ogłosiła, że wraca do wykonywania swoich zawodowych obowiązków. Teraz, aby je wykonywać w jak bardziej skuteczny sposób podjęła decyzję o zatrudnieniu firmy cateringowej. W zeszłym tygodniu zamieściła zdjęcie na portalu Instagram na ten temat, które opisała w następujący sposób:

Odżywiajcie się zdrowo, dbajcie tym samym o swój układ immunologiczny! Przestańcie faszerować się śmieciowym jedzeniem i napojami. Mnie zdrowego stylu życia nauczył mój tata i od dziecka zamiast słodyczy wolę jabłko

– czytamy na profilu Doroty. 

Fani zaczęli pytać Dorotę o to, czemu sama nie zamierza gotować?

Dlaczego nie gotujesz sama, tylko catering Ci przywozi? Pytam z ciekawości, bo wszyscy siedzimy w domu i mamy czas na rzeczy, na które wcześniej go nie było.

– pytała internautka.

Zobacz również: Znamy stan zdrowia córki Kowalskiej. Ciężko powstrzymać emocje

Odpowiedź Dody nadeszła bardzo szybko.

Z tego samego powodu, dla którego kupujesz ciuchy, a nie szyjesz sobie sama. Ja chodzę do pracy. 

Doda (Dorota Rabczewska) wywołała burzę na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram, a poszło dokładnie o catering.
Doda (Dorota Rabczewska) wywołała burzę na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram, a poszło dokładnie o catering./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Mucha ostro pojechała! Nie zostawią na niej suchej nitki

Przerażające odkrycie lekarzy u wyleczonych! To koszmar

Szokujący spot Kidawy-Błońskiej. Cios poniżej pasa

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →