Doda pokazała pośladki! Komentarze ją zaskoczyły

Doda (Dorota Rabczewska) na portalu Instagram odsłoniła swoje pośladki. Wokalistka zespołu Virgin niedawno wzięła udział w gali Flesz Fashion Night. Kreacja, w której wystąpiła piosenkarka, wzbudziła spore kontrowersje, lecz i zachwyt wśród internautów. Jedna z obserwujących zwróciła Dorocie uwagę na bardzo skąpy strój. Doda prędko odpowiedziała w dobrze znanym dla siebie stylu.

Doda to przede wszystkim jedna z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej. Artystka na scenie występuje od 2003 roku i jak do tej pory jej jedynym zespołem był Virgin. Dorota Rabczewska często bywa gościem na czerwonych dywanach, gdzie liczy się przede wszystkim kreacja robiąca jak najlepsze wrażenie. Dla Dody to bez wątpienia nic trudnego. Należy bowiem pamiętać, iż piosenkarka od dawna słynie ze swoich bardzo skąpych kreacjach. Niestety nie wszystkim to się może podobać.

Doda (Dorota Rabczewska) odsłoniła swoje pośladki na portalu instagram. Wokalistka zespołu Virgin pojawiła się w skąpej kreacji na gali Flesz Fashion Night.
Doda (Dorota Rabczewska) odsłoniła swoje pośladki na portalu Instagram. Wokalistka zespołu Virgin pojawiła się w skąpej kreacji na gali Flesz Fashion Night.

CZYTAJ TEŻ: Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę? Oto kim jest!

Doda pokazała pośladki

Doda jest bardzo aktywna na portalu Instagram. Gwiazda zespołu Virgin praktycznie z każdej gali i występu wstawia zdjęcia oraz nagrania. Tak było i tym razem z okazji Flesz Fashion Night, gdzie pojawiła się Dorota. Szara prześwitująca sukienka bez wątpienia mogła robić wrażenie. Na jednym ze zdjęć widać było odkryte pośladki Dody, na co uwagę postanowiła zwrócić jedna z fanek. Odpowiedź nadeszła bardzo szybko.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan ma problem alkoholowy? Powiedziała wprost

– Przesada gołym tyłkiem świecić

Budowa i remont - porównaj na Ceneo

– stwierdziła internautka.

Doda odpowiedziała w swoim stylu.

– Będę Twoją latarnią, która pokaże Ci drogę w mrocznym czasie.

View this post on Instagram

Thank God, I’m fabulous ?

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Kim jest Doda?

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska, to Polska piosenkarka, która od ponad 15 lat nie schodzi ze szczytów polskiego show-biznesu. Swoje pierwsze kroki stawiała w zespole Virgin, z którym jest związana od 2093 roku. Po tych wakacjach piosenkarka poinformowała, iż rozpoczyna karierę solową.

POLECAMY:

Tak Anna Mucha zaczynała swoją karierę! Wszyscy o tym zapomnieli
Sekrety Gessler wyszły na jaw! Tego o niej nie wiedziałeś
Grabowski szczerze o PiS i Kaczyńskim! Dla wielu to szok
Roksana Węgiel znowu szokuje! Kontrowersyjny występ w zagranicznym programie
Wieniawa w programie „Taniec z gwiazdami”? To już potwierdzone

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →