Dominika Tajner pokazała brata. Podobny?

Dominika Tajner i jej brat Tomisław Tajner podbijają portal Instagram. Celebrytka postanowiła się pochwalić swoim młodszym bratem przed fanami. Bez wątpienia to właśnie rodzina pomogła menadżerce gwiazd dojść do siebie po rozstaniu i rozwodzie z Michałem Wiśniewskim,  który dodatkowo dobił swoją żonę nowym związkiem i dzieckiem z tajemniczą Pauliną,  którą poznał na portalu randkowym.

Czytaj też: Seweryn i Marlena upokorzyli uczestniczkę „Rolnik szuka żony”. Widzowie w szoku

Dominika Tajner jest córką Apoloniusza Tajnera, byłego trenera Adama Małysza. Pochodzi z Wisły, studiowała w Krakowie na Akademii Wychowania Fizycznego. Tam ukończyła wydział Turystyki i Rekreacji. W 2012 roku Dominika poznała Michała Wiśniewskiego i została jego menadżerką. Para zakochała się w sobie i związała, a w 2012 roku wzięła ślub. Niestety ich związek doszedł do końca pod koniec września tego roku,  a nieocenione wsparcie w tych ciężkich chwilach Dominika otrzymała od rodziny.

Czytaj też: Doda zbesztana publicznie! Nie miała dla niej litości

Dominika Tajner i jej brat Tomisław Tajner podbijają portal Instagram. Celebrytka postanowiła się pochwalić swoim młodszym bratem przed fanami. Bez wątpienia to właśnie rodzina pomogła menadżerce gwiazd dojść do siebie po rozstaniu i rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. Bez wątpienia w tych ciężkich chwilach wsparcie udzielił siostrze brat- Tomisław Tajner, który był niegdyś skoczkiem narciarskim, a dziś jest trenerem kombinacji norweskiej.

https://instagram.com/dominika_tajner?igshid=ccolqg19vd3g

Dominika Tajner i jej brat Tomisław Tajner podbijają portal Instagram. Czy celebrytka jest podobna do swojego brata? Fani pod wrażeniem.
Dominika Tajner/ screen YouTube

Warto również dodać,  że była żona Michała Wiśniewskiego kilka dni temu została ponownie siostrą. Izabela Podolec – druga żona Apoloniusza Tajnera urodziła synka . Między Dominiką Tajner a najmłodszym członkiem rodziny jest aż 39 lat różnicy. To trzecie dziecko byłego trenera Adama Małysza, lecz pierwsze z Izabelą Podolec,  którą prezes ZNP poślubił w 2019 roku.

POLECAMY TAKŻE:

Rozenek zaatakowana publicznie! Odpowiedziała na oskarżenia
Magda Gessler szokuje fanów. Znika w oczach
Krupa upokorzona przez fanów! Nie dali się zwieść
Cezary Pazura zalicza Nowy Jork. Fani płaczą ze śmiechu
Polacy wściekli! Wojewódzki powiedział co sądzi o Kościele

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →