Szokujące wieści o Edycie Górniak. To jednak nie plotki

Edyta Górniak mimo kontrowersyjnych poglądów i wypowiedzi nadal jest rozchwytywana, zabiega o nią zarówno TVP jak i TVN, chodzi o programy The Voice of Poland i My Way.

Czytaj też: Uwaga: Nowe mandaty w związku z koronawirusem

Mimo kontrowersyjnych wypowiedzi na temat koronawirusa, epidemii, a także szczepionek, których w ostatnim czasie Edyta Górniak udzielała w swoich mediach społecznościowych gwiazda nadal bije rekordy popularności.

Nikt nie ma wątpliwości, że Górniak jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w kraju. Jednak ostatnio media wspominając Edytę miały na myśli głównie jej bardzo kontrowersyjne wypowiedzi na temat epidemii koronawirusa, a także szczepionek, które zamieszczała w serwisie Instagram.

Z krytyką jej słów ruszył nawet minister zdrowia Łukasz Szumowski. Gwiazda jednak nic sobie z tego nie robi i Edi nadal cieszy się wielką sympatią swoich fanów. To powoduje, że zarówno TVN, jak i TVP chcą widzieć królową polskiej sceny muzycznej w swoich programach.

Jednak powstanie 2 sezon My Way, Edyta Górniak rozmawia z TVN

Chodzi oczywiście o programy My Way, który nadawany jest na TVN, a także The Voice of Poland, który oglądać możemy na antenach TVP. Producenci obu show chcieliby widzieć Górniak u siebie w kolejnej edycji.

„Producentom zależy na Edycie, bo to gwiazda, która wywołuje niesamowite emocje, a publiczność ją kocha”

– wyznała osoba związana z produkcją The Voice.

Zobacz również: Listkiewicz zgasił Wojewódzkiego jak uczniaka! Chodzi o film Latkowskiego

Według plotek Edyta miałaby w The Voice of Poland roli jurorki zastąpić Margaret. Zdjęcia miałyby ruszyć już w lipcu tego roku.

Także TVN pragnie nawiązać z nią dalszą współpracę, a miałaby ona mieć miejsce podczas kręcenia drugiego sezony programu My Way. W którym Edi szkoli swoje umiejętności prowadzenia samochodu.

Edyta Górniak mimo kontrowersyjnych poglądów nadal jest rozchwytywana, zabiega o nią zarówno TVP jak i TVN, chodzi o programy The Voice of Poland i My Way.
Edyta Górniak mimo kontrowersyjnych poglądów nadal jest rozchwytywana, zabiega o nią zarówno TVP jak i TVN, chodzi o programy The Voice of Poland i My Way. Screen/ YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Szumowski ujawnił całą prawdę. Zwołał nagłą konferencję

Czipowanie staje się faktem. Trwają testy na ludziach

Wyciekły plany rządu. Utrudnienie dla wielu Polaków. Będą wściekli

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →