Ostro! Korwin-Piotrowska rzuciła się na Górniak

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Awantura na portalu Instagram: Edyta Górniak i Karolina Korwin-Piotrowska mają ze sobą konflikt? W dzisiejszej sytuacji poszło o żart jednej z Pań dotyczący bezpośrednio pandemii koronawirusa.

Polecamy również: Niemcy wyszli na ulice! Do akcji wkroczyły służby

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W ostatnim czasie można zauważyć olbrzymią tendencję u gwiazd, które w czasie zagrożenia posłusznie decydują się pozostać w swoich domach. W tym gronie jest również Edyta Górniak, której izolacja chyba sprzyja, ponieważ dobry humor w ostatnim czasie jej nie opuszcza.

Niestety nie wszyscy podzielają nastawienie do problemu Edi. W tym gronie jest między innymi Karolina Korwin-Piotrowska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak i Karolina Korwin-Piotrowska mają ze sobą konflikt?

Epidemia koronawirusa trwa w Polsce już trzeci miesiąc. Ten czas może się wydać bardzo trudny dla gwiazd, które z powodu izolacji nie mogą pracować, a co za tym idzie – zarabiać pieniędzy. W tej sytuacji najbardziej znani podejmują bardzo radykalne decyzję.

W tej sytuacji najlepszym przykładem jest choćby Victoria Beckham. Piosenkarka i żona znanego piłkarza zdecydowała, że trochę przyoszczędzi na pracownikach dbających o czystość wokół niej. Z kolei Izabela Janachowska swój biznes postanowiła wzbogacić o ofertę ślubnych maseczek ochronnych.

Głupawka na kwarantannie

Od marca Internauci w publikowanych memach wskazują, że na kwarantannie można dostać sporej głupawki. Być może udzieliła się ona Edycie Górniak, która na Instagramie zaczęła snuć pewne zabawne teorie na temat ewentualnego zamiennika szczepionki przeciw koronawirusowi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jej zdaniem w tej sytuacji mogłoby nim być mydło. Oczywiście sugestia diwy była żartem, lecz warto zaznaczyć, że bywają osoby, które tego typu sugestię potrafią wziąć bardzo do siebie. Wystarczy choćby prześledzić skutek słów prezydenta USA – Donalda Trumpa na temat skuteczności wybielacza w walce z COVID-19.

My oczywiście wiemy, że słowa Edyty Górniak były żartem. Mimo wszystko bardzo ostro na słowa piosenkarki zareagowała dziennikarka – Karolina Korwin-Piotrowska, która napisała:

Psychiatra pilnie potrzebny #influencer

– napisała dziennikarka.

Polecamy także: Czesi wprowadzili „inteligentną kwarantannę”- Co to jest?

Na kontrę Edyty Górniak nie trzeba było długo czekać.

Na uśmiech przed snem dla Was Kochani i z pozdrowieniami dla tych, którym brakuje poczucia humoru @karolinakp – odstawiamy alkohol my Dear (pilnie).

Awantura na portalu Instagram: Edyta Górniak i Karolina Korwin-Piotrowska mają ze sobą konflikt? Poszło  o głupi żart Edyty Górniak
Awantura na portalu Instagram: Edyta Górniak i Karolina Korwin-Piotrowska mają ze sobą konflikt? Poszło o głupi żart Edyty Górniak/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Rosati straciła pracę! Wszystko przez ujawnienie szokującej prawdy

Gessler zaniemówiła ze szczęścia! Nie uwierzycie

Szok! Żona Pawła z „Rolnik szuka żony” szczerze o aborcji

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →