Wieniawa zmieszana z błotem! Ludzie nie mieli dla niej litości!

Udostępnij:

Czasy, gdy Julia Wieniawa i muzyk zespołu Afromental Baron byli razem minęły już dawno, ale nadal niektórzy fani komentujący na profilu gwiazdy prowadzonym na Insta mają z tym problem. Gwiazda serialu telewizji Polsat „Zawsze warto” odczuła to ostatnio, bo pod jednym ze zdjęć, które wrzuciła na platformę pojawiły się komentarze nawiązujące do jej romantycznej przeszłości z muzykiem. Co takiego wytknęli fani gwieździe serialu „Rodzinka pl”?

Julia Wieniawa i Baron byli jedną z najgorętszych par polskiego show-businessu, bowiem oboje są młodzi, piękni i na topie. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu, bo choć oboje są przyjaciółmi, to widać przyjaźń to za mało, by stworzyć coś więcej.

Czytaj też: To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)

Część fanów komentujących na Insta ma swoją teorię dotyczącą tego, dlaczego Julia Wieniawa i Baron nie są już razem. „Szkoda Barona, bo tak się jarał tobą. Widać masz problematyczny charakter” napisał jeden z fanów do aktorki znanej z seriali „Rodzinka pl” (TVP2) i „Zawsze warto” (Polsat), ale czy słusznie?

Fani żałują, że Julia Wieniawa i Baron już nie są razem

Julia Wieniawa i Baron już nie są parą. Fani na Insta nie mogą tego przeżyć. Wypominają to gwieździe serialu "zawsze warto" (Polsat) i "Rodzinka pl" (TVP2)
fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagram

Krytyka ta jest chyba jednak nie do końca na miejscu, bowiem para rozstała się w przyjaźni, o czym mówiła mediom zarówno Julia Wieniawa, jak i Baron. Oboje nie szczędzili ciepłych słów pod swoim adresem i potwierdzili, że pół roku, jakie spędzili razem było dla nich magicznym czasem.

Czytaj też: Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!

Widać jednak, że niektórym fanom na Insta nie mieści się w głowie, że taka dobra partia jak Julia Wieniawa pozostaje singielką i dopatruje się w tym jakiejś skazy na jej charakterze.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie
Oliwia Bieniuk na zdjęciach wygląda jak Ania. Praktycznie nie można ich odróżnić!
Wendzikowska w gorącej sesji! Pokazała stanowczo za dużo!
Big Brother: Emocje sięgają zenitu! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał
Kryzys Dominiki Tajner. Czy ex-mąż się zlituje?!

loading...
, , , , ,