Julia Wieniawa wywołała skandal? Fani nie wytrzymali

Julia Wieniawa i skandal na TikTok. Julia Wieniawa to gwiazda najnowszej edycji show „Taniec z Gwiazdami” oraz serialu „Zawsze Warto” i ” Rodzinka PL”. Nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie Julia jest na samym szczycie swojej popularności. Kariera młodej artystki nabrała bardzo dużego rozpędu w ostatnim czasie. Możemy to zaobserwować chociażby na jej profilu na portalu społecznościowym Instagram, gdzie na ten moment obserwuje ją grono ponad 1.5 miliona internautów. Na dodatek Julia bardzo skrupulatnie stara się o siebie dbać. Niestety od czas do czasu zdarzają jej się również wpadki.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał
  2. Viki Gabor ostro przegina! Co na to jej rodzice? Nie jest za młoda?
  3. Morderstwo Dominika Sikory. Do sieci wyciekło nagranie

Julia Wieniawa to gwiazda najnowszej edycji show „Taniec z Gwiazdami” oraz serialu „Zawsze Warto” i ” Rodzinka PL”. Bez wątpienia w ostatnim czasie Julia jest na samym szczycie swojej popularności. Rok temu wydała swój debiutancki singiel pt. „Nie muszę”, który do dziś zaliczył, aż 17 milionów odsłon na YouTube. To jednak nie koniec. Julia jest również bardzo aktywna i popularna w mediach społecznościowych. Od niedawna można ją również spotkać na „TikTok”. Niedawno właśnie na tym portalu aktorka zamieściła bardzo kontrowersyjne nagranie. Część internautów odebrało je w kategoriach naśmiewania się z ludzi biednych.

Julia Wieniawa i skandal na TikTok

Julia Wieniawa ostatnio dodała na TikTok filmik zza kulis jednej z sesji zdjęciowych. Ubrana była w kolorową suknię z frędzlami, lekko przypominającą maszyny na myjni samochodowej. Gwiazda postanowiła zażartować i poruszając kreacją, wykrzykiwała: ,,”Samochodowa myjnia, samochodowa myjnia za 5 dolarów!” Zachowanie młodej artystki bardzo negatywnie zostało odebrane przez internautów.

Czytaj też: Franciszek ostro o lewicowej ideologii. Padły mocne słowa

„Czy tylko według mnie śmianie się z biednych w ten sposób nie jest ok?”

,,Jedyne co muszę umyć, po zobaczeniu tego filmiku, to oczy”.

Było jednak grono osób, które postanowiło bronić młodej aktorki.

,,Tu chodzi o sukienkę, a nie śmianie się z biednych”.

,,Sukienka przypomina szczoty z myjni.
No z taką kiecą można myć auta.”

Julia Wieniawa i skandal na TikTok. Julia Wieniawa to gwiazda najnowszej edycji show "Taniec z Gwiazdami" oraz serialu "Zawsze Warto" i " Rodzinka PL".
Julia Wieniawa/ screen YouTube

POLECAMY:

Rodzinna tragedia Jachiry. Odeszła jej najważniejsza osoba

Lech Wałęsa grozi Dudzie i Kaczyńskiemu. Przesadził?

Kaczyński ostro nt. sądów. Padły mocne słowa

Lech Wałęsa ma problem. Wyszły nowe dokumenty!

Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie – Komorowski bezczelnie kłamie? (film)

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →