A Jednak! Szostak pokazała się prawie nago Zdjęcia robią furorę

Karolina Szostak była główną kandydatką do prowadzenia nowego programu rozrywkowego na antenie stacji telewizyjnej Polsat, pod tytułem „Love Island”, dziennikarka odmówiła jednak bo musiałaby występować w bikini. Teraz gwiazda, której dieta i sportowy tryb życia promowały ją przez lata, pokazała się mimo swoich obiekcji publicznie w stroju kąpielowym, opublikowała zdjęcie na portalu Instagram.

Karolina Szostak to wieloletnia dziennikarka sportowa stacji Polsat, gdzie prowadziła różne programy i relacje sportowe. Jest także prezenterką wydarzeń gdzie prezentuje serwisy sportowe.

CZYTAJ TEŻ: Kazali Szostak wystąpić w bikini. Przeżyli szok

Nie tak dawno temu głośno było o tym, że Szostak nie dostała do prowadzenia nowego programu w Polsacie. Chodzi o „Love Island”, powodem było to, że nie chciała występować w bikini. Link do artykułu na ten temat powyżej.

Szostak nie chciała założyć bikini w telewizji, teraz robi to na Insta!

Karolina Szostak nie chciała ubrać bikini w Polsat dla "Love Island", a robi to bez problemu na portalu Instagram. Jej dieta przynosi efekty.
Fot.: Karolina Szostak, screen/ Instagram

Teraz, gdy jej dieta przyniosła efekty i schudła znacznie nie ma problemu prezentować publicznie w sieci, na portalach społecznościowych, swoich wdzięków w stroju kąpielowym.

Karolina Szostak w bikini

Karolina Szostak próbuje moralizować na swoim profilu na Instagramie i pisze, że wygląd nie jest najważniejszy. Słowa takie płynące od osoby, która zbudowała swoją karierę w dużej mierze na wyglądzie i ostatnio mocno się odchudziła, mogą dziwić.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania

„Nie jest ważne ile ważymy ale jak się czujemy, najważniejsze „być sobą” i nie wiek ale stan ducha, a najgorsze, że kobiety same wkręcają się w kompleksy, za chude, za grube, za niskie, za wysokie”

Użytkownicy portalu zauważyli tu nieścisłości i wytknęli to dziennikarce w swoich komentarzach.

„Troszeczkę się nie zgodzę. Jeśli tak jest to po co się Pani tak odchodziła i korzysta z tych wszystkich zabiegów na ciało…”

„Można czuć się super jak 20, ale wieku i zmian na i w ciele nie oszukamy”

Szostak w bikini także poniżej.

Karolina Szostak nie chciała ubrać bikini w Polsat dla "Love Island", a robi to bez problemu na portalu Instagram. Jej dieta przynosi efekty.
Fot.: Karolina Szostak, screen/ Instagram

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”
Kurdej Szatan ma nową pracę! Nie uwierzysz gdzie
Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech
Szok! Kożuchowska użyła FaceApp. Nie uwierzysz co wyszło!
Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory! (foto)

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →