A Jednak! Szostak pokazała się prawie nago Zdjęcia robią furorę

Udostępnij:

Karolina Szostak była główną kandydatką do prowadzenia nowego programu rozrywkowego na antenie stacji telewizyjnej Polsat, pod tytułem „Love Island”, dziennikarka odmówiła jednak bo musiałaby występować w bikini. Teraz gwiazda, której dieta i sportowy tryb życia promowały ją przez lata, pokazała się mimo swoich obiekcji publicznie w stroju kąpielowym, opublikowała zdjęcie na portalu Instagram.

Karolina Szostak to wieloletnia dziennikarka sportowa stacji Polsat, gdzie prowadziła różne programy i relacje sportowe. Jest także prezenterką wydarzeń gdzie prezentuje serwisy sportowe.

CZYTAJ TEŻ: Kazali Szostak wystąpić w bikini. Przeżyli szok

Nie tak dawno temu głośno było o tym, że Szostak nie dostała do prowadzenia nowego programu w Polsacie. Chodzi o „Love Island”, powodem było to, że nie chciała występować w bikini. Link do artykułu na ten temat powyżej.

Szostak nie chciała założyć bikini w telewizji, teraz robi to na Insta!

Karolina Szostak nie chciała ubrać bikini w Polsat dla "Love Island", a robi to bez problemu na portalu Instagram. Jej dieta przynosi efekty.
Fot.: Karolina Szostak, screen/ Instagram

Teraz, gdy jej dieta przyniosła efekty i schudła znacznie nie ma problemu prezentować publicznie w sieci, na portalach społecznościowych, swoich wdzięków w stroju kąpielowym.

Karolina Szostak w bikini

Karolina Szostak próbuje moralizować na swoim profilu na Instagramie i pisze, że wygląd nie jest najważniejszy. Słowa takie płynące od osoby, która zbudowała swoją karierę w dużej mierze na wyglądzie i ostatnio mocno się odchudziła, mogą dziwić.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania

„Nie jest ważne ile ważymy ale jak się czujemy, najważniejsze „być sobą” i nie wiek ale stan ducha, a najgorsze, że kobiety same wkręcają się w kompleksy, za chude, za grube, za niskie, za wysokie”

Użytkownicy portalu zauważyli tu nieścisłości i wytknęli to dziennikarce w swoich komentarzach.

„Troszeczkę się nie zgodzę. Jeśli tak jest to po co się Pani tak odchodziła i korzysta z tych wszystkich zabiegów na ciało…”

„Można czuć się super jak 20, ale wieku i zmian na i w ciele nie oszukamy”

Szostak w bikini także poniżej.

Karolina Szostak nie chciała ubrać bikini w Polsat dla "Love Island", a robi to bez problemu na portalu Instagram. Jej dieta przynosi efekty.
Fot.: Karolina Szostak, screen/ Instagram

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”
Kurdej Szatan ma nową pracę! Nie uwierzysz gdzie
Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech
Szok! Kożuchowska użyła FaceApp. Nie uwierzysz co wyszło!
Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory! (foto)

, , , ,