Koronawirus przeraża Rusin: Oto jak się przed nim chroni

Koronawirus przeraża Rusin, Pani Kinga pokazała w mediach zdjęcie, na którym nosi rękawiczki ochronne, z powodu panującej epidemii, zaczęła martwić się o swoje zdrowie, jak jeszcze się chroni dziennikarka?

Czytaj też: Zażywasz te leki? Jesteś szczególnie zagrożony przez COVID-19

Najnowsza Rewia donosi, że dziennikarka i prowadząca Dzień Dobry TVN, Kinga Rusin poważnie zaczęła martwić się o swoje zdrowie. Wszystko przez cały czas rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa COVID-19.

„Na początku nie traktowała niebezpieczeństwa zbyt poważnie. Podobnie jak wiele ludzi na świecie. Ale rosnąca ilość chorych na koronawirusa, karetki pogotowania pędzące na sygnale i zamknięte granice – wszystko to spowodowało, że nawet Kinga Rusin zaczęła się martwić…”

– można przeczytać w najnowszej Rewii.

Rusin przerażona, sprawił to koronawirus COVID-19

Jeszcze kilka tygodni temu Pani Kinga, jak wielu innych ludzi na świecie nie traktowała wybuchu epidemii poważnie. Gdy Włochy zaczynały się zmagać z wirus, nadal planowała spędzić tam zimowe wakacje.

Jednak niedawno kompletnie zmieniła swoje podejście do tematu. Ostatnio widziano ją na ulicy w rękawiczkach ochronnych. Duże restrykcję dotknęły także program, którego jest jedną z prowadzących, czyli Dzień Dobry TVN.

Zobacz również: Mąż Skrzyneckiej w szpitalu! Jest przerażona

Śniadaniowa telewizja jest kręcona na żywo, więc logicznym jest, że wprowadzono szereg ograniczeń. Już nie tylko goście odwiedzający studio będą musieli zachować od siebie odpowiedni odstęp, ale także ma się to tyczyć prowadzących.

W studio nie będzie także żadnych dodatkowych osób, w tym makijażystów oraz fryzjerów, czy stylistów. Czy gwiazda TVN zamierza jeszcze bardziej zabezpieczyć się przed możliwością zarażenia? Na razie widziano ją w winylowych rękawiczkach, co będzie następne?

Koronawirus przeraża Rusin, Pani Kinga pokazała zdjęcie, na którym nosi rękawiczki ochronne, zaczęła martwić się o swoje zdrowie, jak jeszcze się chroni?
Koronawirus przeraża Rusin, Pani Kinga pokazała zdjęcie, na którym nosi rękawiczki ochronne, zaczęła martwić się o swoje zdrowie, jak jeszcze się chroni? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Skrzynecka zaatakowana przez internatów. Poszło o NFZ

Ciężarna Rozenek dodała film i wywołała skandal. Nie darowali jej

Czarna doba w Polsce. Duży wzrost zakażeń i nowe zgony

To może Cię również zainteresować:

Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują! Jeżeli je złamiesz, słono zapłacisz

Ujawniła prawdę o chorobie Margaret! Przerwała milczenie

Ostra jatka w programie na żywo: „Jest Pan świrem!”

loading...

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →