Łukasz z „Rolnik szuka żony” wygłupił się? Wypunktowali go na oczach wszystkich

Łukasz Sędrowski to były uczestnik programu „Rolnik szuka żony” w TVP, którego wybranką okazała się być Agata. Niestety ostatecznie najbardziej kontrowersyjny uczestnik programu po zakończeniu nagrań podjął decyzję o rozstaniu ze swoją dotychczasową partnerką.

Czytaj też: Nowe zgony i zachorowania. Resort podał nowe dane

Teraz oficjalnie jest stanu wolnego, lecz zdaje się nie szukać w dalszym ciągu kobiety swojego życia. Okazuje się, że Łukasz ma zupełnie inne sprawy na głowie, które wydają się mu teraz najbardziej istotne. Mowa tu o jego gospodarstwie.

Łukasz Sędrowski to były podopieczny Marty Manowskiej w programie „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna dwa lata temu zgłosił się do show z zamiarem poznania miłości swojego życia. W realizacji tego celu miała mu pomóc doświadczona Marta Manowska.

Łukasz Sędrowski z „Rolnik szuka żony” w TVP

Ostatecznie Rolnik z grona trzech kandydatek postanowił wybrać sympatyczną Agatę. Mogłoby się wydawać, że po programie ich związek zacznie się rozwijać, a wiadomość o ślubie będzie wyłącznie kwestią czasu. Niestety tak się jednak nie stało. Łukasz w pewnym momencie podjął decyzję o rozstaniu z Agatą. Od tamtej chwili jest sam.

Wielu widzów może się zastanawiać nad tym, czy Łukasz po rozstaniu z Agatą wciąż szuka miłości? Z naszych informacji wynika, że na ten moment były uczestnik programu „Rolnik szuka żony” ma zupełnie inne sprawy na swojej głowie.

Być może w sprawach sercowych Łukasz budzi kontrowersje, lecz w temacie zaangażowania w prowadzenie gospodarstwa należy przyznać, że robi to w pełni profesjonalnie. Rolnik podjął ostatnio decyzję o wykonaniu siewu kukurydzy. Użył przy tym bardzo drogiego sprzętu, w który doinwestował swoje gospodarstwo. A wszystkim podzielił się z fanami na Instagramie.

Relacja na Insta

24 kwiecień 2020 rok siew kukurydzy na kiszonkę🌽🌽🌽, mimo suszy 🌞🌞dajemy radę. Dwa John Deere 🚜🚜i Gaspardo🐄🐄. 2 Łukasze i Antoni. #zostańwdomu #badźjakłukasz #jestrolnikjestżywność #mazurycudnatury #johndeerepower #gaspardo #rolnikszukazony #rolnikwpracy #bezmaski #pole #koronawirus

– napisał Rolnik na Instagramie.

Mimo wszystko część fanów miała wątpliwości , czy siew nie odbył się za szybko?

Nie za wcześnie na siew? Nie boisz się że przymrozki przyjdą i dadzą się we znaki? My czekamy aż koło 10 maja.

– pytał internauta.

Rolnik odpowiedział, że nie.

Polecamy także: Ile Anna Mucha ma lat? Będziesz w szoku

to optymalny termin siewu, gleba już ogrzana(około 9stopni) i posiada jeszcze względna wilgotność 😎😎

– odpowiada Sędrowski.

Łukasz Sędrowski to były uczestnik programu "Rolnik szuka żony" w TVP, którego wybranką okazała się być Agata.  Co dziś robi popularny Rolnik?
Łukasz Sędrowski to były uczestnik programu „Rolnik szuka żony” w TVP, którego wybranką okazała się być Agata. Co dziś robi popularny Rolnik?/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Pożar w Czarnobylu wymknął się spod kontroli! „To katastrofa”

Niesamowite wieści o Anecie z „Rolnika”! Nie za szybko?

Przyjaciel Michała Szpaka wyznał w końcu prawdę! Jest źle

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →