Fani w szoku! Rozenek podjęła drastyczną decyzję, nie miała innego wyjścia

Mimo, że dopiero urodziła dziecko, gwiazda TVN, Małgorzata Rozenek już wraca do pracy, zmusiła ją do tego sytuacja w stacji. Zarząd nie wyobraża sobie jesiennej ramówki bez niej.

Niecałe trzy tygodnie temu na świat przyszedł trzeci syn Małgorzaty Rozenek, Henryk. Gwiazda TVN planowała poświęcić więcej czas na opiekę nad maleństwem, jednak rzeczywistość okazała się inna i celebrytka została zmuszona do podjęcia ciężkiej decyzji. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła, że wróci szybciej do pracy w stacji telewizyjnej TVN, z którą jest związana niemal od początku swojej kariery.

Czytaj też: Adamczyk przechodzi przez piekło! Prawda wyszła na jaw

Ostatnie dwa tygodnie w domu Małgosi Rozenek i Radka Majdana to istnych chaos. Gwiazda dzieli się tymi przeżyciami ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć śpiącego Radka z niemowlakiem. Mężczyzna jest ewidentnie zmęczony rodzicielskimi obowiązkami. W innym poście Perfekcyjna Pani Domu chwali się, że Henio w końcu obudził się w nocy tylko dwa razy, na karmienie, poza tym grzecznie spał.

Małgorzata Rozenek dopiero urodziła swoje trzecie dziecko, a już wraca do pracy w TVN

Prezenterka ciszy się każdą chwilą spędzoną z nowo narodzonym dzieckiem, gdyż ta sytuacji długo nie potrwa. Gwiazda musiała podjąć ciężką decyzję o powrocie do pracy. TVN już zaczyna tworzyć jesienną ramówkę stacji i zarząd nie wyobraża jej sobie bez Małgosi.

Zobacz również: Ujawniono prawdziwy powód dla którego Kinga Duda nie wspierała ojca! Wszystko jasne

Małgosia Rozenek wraca do TVN

Teraz jej sytuacja rodzinna jest zupełnie inna. Gdy rodzili się jej starsi synowie Małgosia mogła skupić się na opiece nad nimi, utrzymaniem rodziny zajmował się jej ówczesny mąż, aktor Jacek Rozenek. Dziś sytuacja ma się zupełnie inaczej, Małgorzata jest dużo bardziej rozpoznawalna i nie będzie mogła spędzić tyle czasu w domu z Heniem, co ze starszymi synami.

Tutaj z pomocą przyjdzie z pewnością Radek, który nie ma tylu obowiązków zawodowych i z chęcią zajmie się małym Heniem.

„Ma tyle miłości i troski dla Henia” – wyznała niedawno Małgorzata Rozenek.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Wojewódzki ostro o Hołowni! Po tym stwierdzeniu nie będą już kolegami

Życie Doroty Wellman to koszmar. Wyznała całą, bolesną prawdę

Damięcki atakuje PiS, ale zapomniał kim był jego ojciec? Sam się przyznał

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →