Manowska dodała jedno zdjęcie. Trudno powstrzymać łzy

Udostępnij:

Marta Manowska mocno wzruszyła swoich fanów, gdy postanowiła udostępnić na swoim profilu Instagram zdjęcie z jednym z uczestników prowadzonego przez nią Sanatorium Miłości. Jej komentarz spowoduje, że zalejecie się łzami. Manowska jest również prowadzącą innego hitowego programu TVP „Rolnik Szuka Żony”.

W tą niedzielę zakończył się drugi sezon programu TVP pod tytułem „Sanatorium Miłości„. Samotni seniorzy, którzy w nim występują starają się w sanatorium spotkać u kresu swej drogi nową miłość, a Marta Manowska stara się prowadzić ich w tej drodze. Pomysł na program okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż fani pokochali go od pierwszego odcinka.

Manowska, która przed TVP pracowała między innymi w radiowej Trójce, prowadzi również inny hitowy program rozrywkowy na antenie państwowej stacji telewizyjnej, mianowicie „Rolnik Szuka Żony”. Z TVP jest już związana ponad pięć lat.

Marta Manowska wzruszyła swoich fanów publikując to zdjęcie

Obserwując jej poczynania w dwóch sezonach „Sanatorium Miłości” jasno widać, że Manowska idealnie dogaduje się z ludźmi starszymi, co było szczególnie widać w ostatnim odcinku. Wyemitowano w nim szczerą rozmowę dziennikarki z jednym z uczestników programu, 72- letnim Wojtkiem, który wyznał, że jedną z motywacji do zgłoszenia się do programu była chęć odnowienia kontaktu z córką. Ta deklaracja doprowadziła Martę do łez.

Teraz na Instagramie Marta Manowska zamieściła zdjęcie z Wojciechem, jej komentarz wzruszy was dogłębnie.

Marta Manowska wzruszyła fanów Sanatorium miłości, prowadząca Rolnik szuka żony pokazała zdjęcie na Instagram z jednym z uczestników Sanatorium.
Marta Manowska wzruszyła fanów Sanatorium miłości, prowadząca Rolnik szuka żony pokazała zdjęcie na Instagram z jednym z uczestników Sanatorium. Screen/ Instagram

„To zdjęcie czekało na dziś. To moje ulubione zdjęcie z „Sanatorium miłości”. Jest na nim to wszystko, co od was dostaje. Mądrość, ciepło, empatia. Jestem wdzięczna losowi, że mogę być częścią tego programu, że mogłam poznać was i wciąż się od was uczyć. Nie zmarnujmy tego.”

Czytaj też: Max Kolonko mówił o koronawirusie w 2012! Wyciekło szokujące nagranie

Dodała także:

„Basiu, Steniu, Wiesiu, Iwonko, Halinko, Bożenko, Władku P., Władku B., Adasiu, Gerardzie Chopie, Waldku, Wojtuś Dziękuję”

Źródło: Interia

Polecamy także:

Pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce

Patrycja Kazadi przeszła przez piekło. Ciężko powstrzymać łzy

Gessler w końcu wyznała prawdę o alkoholu. Miała już dość

To może Cię również zainteresować:

Szokująca decyzja Trumpa w związku z koronawirusem! UE reaguje

Aktualizacja: „Pacjentka z Poznania nie żyje”. Obrzydliwy fake news krąży w sieci!

Radykalna decyzja Włoch! Koronawirus niszczy państwo

loading...

, , , ,