Musiał zdradza szczegóły nowego Wiedźmina. Fani w szoku

Udostępnij:

Maciej Musiał i Kuba Wojewódzki rozmawiali niedawno na temat najnowszej produkcji serwisu streamingowego Netflix pt. „Wiedźmin”. Jedną z ról w ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego ma odegrać gwiazda TVP – Maciej Musiał, który w rozmowie z królem TVN zdradził mu kilka sekretów dotyczących wielce oczekiwanej przez widzów produkcji.

Wojewódzki i Musiał: Gwiazda TVP zdradza szczegóły gry w serialu Netflix „Wiedźmin”.

CZYTAJ TEŻ: Skandal w rodzinie Anny Przybylskiej! Gliwińska przerwała milczenie

Maciej Musiał to aktor przede wszystkim znany z gry w serialach TVP. Wielu mogłoby się wydawać, iż aktor może zostać zaszufladkowany przez swoje dotychczasowe rolę i już raczej kariery nie zrobi. Rzeczywistość okazała się jednak bardziej łaskawa dla młodej gwiazdy. Musiał niedawno wziął udział w castingu do jednej z ról w najnowszej produkcji firmy Netflix pt. „Wiedźmin”. Kulisy z tego wydarzenia zdradził w TVN w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal u Wojewódzkiego! Fani bojkotują gwiazdę

Kuba Wojewódzki jak to już zwykł mieć w zwyczaju, rozpoczął fragment rozmowy od dość specyficznych pytań. Jednakże w pewnym momencie rozmowa zeszła na zdecydowanie bardziej konkretne i poważne kwestię dotyczące króla TVN. Maciej Musiał przyznał, że nie dostał od tak po prostu roli w serialu firmy Netflix pt. „Wiedźmin”. Aktor wziął udział w castingu, lecz do zupełnie innej roli niż chciał. Ostatecznie aktor otrzymał zadanie odegrania postaci Sir Lasla. Istnieją domniemania, iż młody gwiazdor TVP starał się o tytułową rolę młodego Wiedźmina.

Maciej Musiał i Kuba Wojewódzki rozmawiali niedawno ze sobą na temat najnowszej produkcji firmy Netflix pt. "Wiedźmin".
Maciej Musiał i Kuba Wojewódzki rozmawiali niedawno ze sobą na temat najnowszej produkcji firmy Netflix pt. „Wiedźmin”.

Musiał przyznał w rozmowie z Kubą, że informację o propozycji firmy Netflix otrzymał w pociągu. Aktor miał być tak bardzo zadowolony z wiadomości, że postanowił wszystkim podróżującym z nim postawić piwo, lecz nie zdradził przy tym nikomu jaka jest tego okazja.

Serial „Wiedźmin” ma mieć premierę 20 grudni tego roku.

https://www.youtube.com/watch?v=NlAKYhvS1lg&feature=youtu.be

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki tłumaczy się po programie! Przeprosi?
Doda o konflikcie z TVN. Jej słowa szokują!
Anna i Jakub z Rolnik szuka Żony. Co dalej z ich związkiem?!
Edyta Górniak szczerze o byłym mężu. Jej słowa was zaskoczą!
Marlena i Seweryn oszaleli! „Ty kur…”, „Ty chu…”

, , , ,