Policja u Martyniuka! Sprawa trafi do sądu. To koszmar

Syn Martyniuka kolejny raz ma spore problemy, złamał kwarantannę i pojawiła się u niego policja, jak do sprawy odniósł się Zenek Martyniuk, król Disco Polo?

Czytaj też: Uwaga! PiS chce przepchnąć ustawę. Polacy zszokowani

Daniel Martyniuk został poddany dwutygodniowej, przymusowej kwarantannie, gdyż niedawno wrócił z wyjazdu zagranicznego. Jednak jak ma to w swoim zwyczaju, syn króla Disco Polo, postanowił zlekceważyć nałożony na niego nakaz.

W ten weekend funkcjonariusze policji postanowili skontrolować Daniela Martyniuka, w jego miejscu zamieszkania, czy faktycznie przestrzega nałożonej na niego kwarantanny. Gdy podjechali pod dom, nikt im nie otwierał, postanowili więc zadzwonić do syna Martyniuka.

Policja zjawiła się u syna Zenka Martyniuka

„Kiedy do niego zadzwonili, usłyszeli, że nie może rozmawiać, bo bierze prysznic i oddzwoni za 15 minut”

– wypowiedział się na ten temat nadkomisarz Tomasz Krupa z podlaskiej policji.

Funkcjonariusze nie dali się jednak zwieść i czekali na syna Zenka Martyniuka pod domem. Jak się okazało przeczucie ich nie myliło. Daniel Martyniuk po kilkunastu minutach podjechał pod dom.

Zobacz również: Padł kolejny rekord. Najgorsze przed nami. Nowe dane resortu zdrowia

„Tłumaczył, że był odwiedzić rodziców. W sposób lekceważący wypowiadał się też o zasadach kwarantanny”

– dodał następnie nadkomisarz.

Młody Martyniuk miał otrzymać mandat karny, jednak odmówił jego przyjęcia, dlatego sprawa trafi do sądu. Zenek Martyniuk odmówił komentarza w tej sprawie, ale z pewnością nie jest zachwycony zachowaniem syna.

Syn Martyniuka ma znowu spore problemy, złamał kwarantannę i pojawiła się u niego policja, jak do sprawy odniósł się Zenek Martyniuk, król Disco Polo?
Syn Martyniuka ma znowu spore problemy, złamał kwarantannę i pojawiła się u niego policja, jak do sprawy odniósł się Zenek Martyniuk, król Disco Polo? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Rozenek w żałobie, śmierć przyszła nagle

Fatalne wieści: Ministerstwo Zdrowia podało nowy bilans

Polacy stracą prywatność! Przerażający projekt rządu staje się faktem

To może Cię również zainteresować:

Trump grozi Indiom: „Albo pomożecie, albo…”

Mandat za jazdę na rowerze i spacer w parku? Lepiej usiądźcie

Prezydent Filipin kazał strzelać do cywili! Świat w szoku

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →