Grabowski ma poważne problemy. Wszystko przez rolę

Świat według Kiepskich: Andrzej Grabowski od lat jest nierozłącznie związany z telewizją Polsat. Aktor współpracuje nieprzerwanie z komercyjną stacją od 1999 roku. W ostatnim czasie aktora do współpracy zaprosił reżyser Patryk Vega, który powierzył serialowemu Ferdkowi kontrowersyjne zadanie. Mianowicie Grabowski ma odegrać, postać prezesa PiS w najnowszej produkcji Vegi pt. „Polityka”. Już dziś wiadomo, że Jarosław Kaczyński nie jest za bardzo zadowolony z pomysłu popularnego reżysera, który uderza w aktualny rząd.

Świat według Kiepskich: Andrzej Grabowski spotkał skutki ostracyzmu?

CZYTAJ TEŻ: Mucha znowu kusi zdjęciami! Panowie lepiej usiądźcie

Andrzej Grabowski to bez wątpienia aktor wszechstronny. Największą sławę przyniosła mu rola Ferdka Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”, gdzie od 20 lat gra wieczornego bezrobotnego. Na tym jednak dorobek aktora się nie kończy. Przede wszystkim warto przypomnieć barwne rolę aktora w takich produkcjach, jak chociażby „Pitbull” czy „Służby Specjalne” – to właśnie tam Patryk Vega odkrył olbrzymią mobilność aktorską artysty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda szczerze o wierzę. Tego wielu nie wiedziało

Niestety dziś nad głową Andrzeja Grabowskiego zgromadziły się czarne chmury, a wszystko to z powodu najnowszej roli aktora w filmie „Polityka”. Aktor ma w najnowszej produkcji zagrać, postać Jarosława Kaczyńskiego. Film budzi spore kontrowersje. Sam Patryk Vega wzmaga się z oskarżeniami ze strony Prawa i Sprawiedliwość, iż jego film celowo ma umniejszyć rząd w oczach społeczeństwa.

Świat według Kiepskich: Andrzej Grabowski ma problemy. To jego koniec w telewizji Polsat? Patryk Vega skomplikował mu karierę. Jarosław Kaczyński
Świat według Kiepskich: Andrzej Grabowski ma problemy. To jego koniec w telewizji Polsat? Patryk Vega skomplikował mu karierę. Jarosław Kaczyński

Andrzej Grabowski ma problemy

Można powiedzieć, że z tytułu filmu spore konsekwencję ponosi Grabowski. Aktor poza aktorstwem zajmuję się również stand upem. Niestety spora część jego przyszłych występów została odwołana, a nieoficjalnym powodem ma być jego najnowsza rola u Vegi.

Świat według Kiepskich: Andrzej Grabowski odejdzie z produkcji telewizji Polsat?

Na szczęście Świat według Kiepskich i Andrzej Grabowski nie zostaną rozdzieleni. Aktor już jesienią ponownie zagości w domach tysięcy Polaków, wcielając się w kultową postać serialu telewizji Polsat.

POLECAMY:

Mandaryna szczerze o Tajner. Nie lubią się?
SZOK! Magda Gessler zdradza sekrety u Kuby Wojewódzkiego
Barbara Kurdej Szatan doznała kontuzji? To koniec?!
Magda Gessler szczerze o Big Brotherze. Oto jej faworyci
Sukces Dody. Zebrała idealne recenzje od ekspertów

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →