Dominika Tajner przechodzi koszmar! Oto jej list pożegnalny

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wzięli rozwód, a na domiar złego menadżerkę gwiazd dosięgła żałoba. Celebrytka na portalu Facebook zamieściła bardzo wzruszający wpis, który wprost sugeruje, że w jej życiu niestety doszło do kolejnej tragedii. Bez wątpienia ten rok dla Dominiki nie będzie należeć do najlepszych.

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki wywołał skandal! Interweniował sam prezydent!

Menadżerka gwiazd niedawno przechodziła także depresję. Na domiar złego przede wszystkim Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wzięli rozwód, którego córka prezesa PZN się nie mogła spodziewać. Michał wręczył żonie w marcu papiery rozwodowe. Mimo prób Dominika nie widziała sensu w ratowaniu małżeństwa i przystała na propozycję męża, który w bardzo krótkim czasie znalazł sobie nową partnerkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler przegrała. Gwiazda TVN jest w potężnym szoku!

Na domiar złego również syn Dominiki bardzo ciężko zachorował. Maksymilian aktualnie czuję się zdecydowanie lepiej, lecz bez wątpienia jego mama bardzo odczuła całą sytuację. Niedawno dowiedzieliśmy się o kolejnym ciosie, który otrzymała Dominika, która za pośrednictwem portalu Facebook poinformowała swoich fanów o odejściu bardzo ważnej dla niej osoby.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski biorą rozwód,  a na domiar złego menadżerke gwiazd dosięgła żałoba. Na portalu Facebook zamieściła pożegnanie.
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wzięli rozwód, a na domiar złego menadżerkę gwiazd dosięgła żałoba. Na portalu Facebook zamieściła pożegnanie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal w „Tańcu z gwiazdami”! Polsat ustawia wyniki?!

  • Nie wiem co napisać… Byłeś częścią teamu, naszego teamu… Tyle razem przeszliśmy pięknych i trudnych chwil. Nie wiem, jak to się stało i przyznam, ze niezwykle trudno jest mi Cię żegnać… Nie chcę Cię żegnać, chce cofnąć czas! Wiem, że nie jest to możliwie… Kochany Tomku… Byłeś wspaniałym facetem, zawsze potrafiłeś mnie rozśmieszyć i zmotywować do działania. Serce mi pęka… Niech Twoja dusza odpoczywa w pokoju… Żegnaj Przyjacielu… – czytamy (zachowano oryginalną pisownię).

POLECAMY TAKŻE:

Wojewódzki i Mucha razem? Mamy na to dowody!
Szpak szczerze w wywiadzie. Nie uwierzycie, co wyznał o swojej mamie!
Julia Wieniawa rozpala wyobraźnię! Lepiej usiądźcie, robi się gorąco!
Szok! Oliwia Bieniuk wygląda już zupełnie jak jej matka!
Ewa Farna olewa Polaków?! Ludzie wściekli!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →