Obrzydliwe! Uczestnicy Top Model zrobili coś ohydnego. TVN przesadził

Uczestnicy show „Top Model”, którego nowy odcinek obejrzymy dziś, 28 października na kanale TVN, dopiero zdążyli zadomowić w Izraelu, a już rzuceni są w wir kolejnych zadań. Jak zwykle towarzyszy im ekipa, w skład której wchodzi między innymi Joanna Krupa i Michał Piróg. Czy zaawansowana ciąża modelki sprawi, że będzie ona bardziej pobłażliwa dla zawodników? Chyba nie, bo zapowiedź dzisiejszego odcinka show umieszczona w serwisie Instagram ujawnia, że to nie ona będzie wiodła pierwsze skrzypce.

Jeśli wierzyć zapowiedziom nowego odcinka show „Top Model”, którego premiera będzie miała miejsce dziś, 28 października, na kanale TVN, będzie on pod wieloma względami wyjątkowy.

Czytaj też: Magda Gessler odchodzi? Wyjeżdża za granicę!

Najpierw uczestnicy pod wodzą takich gwiazd, jak Michał Piróg i Joanna Krupa wezmą udział w zadaniu pod hasłem „eko”, które toczyć się będzie w… sortowni. Oceniać ich będą Areta Szpura – felietonistka magazynu Glamour, Ismena Dąbrowska – redaktor prowadząca Glamour.pl oraz projektant Mariusz Przybylski. Później zostaną zaproszeni na plan teledysku Darii Zawiałow, która chyba nie będzie zadowolona z tego, co pokażą modelki i modele, tym bardziej, że w pewnym momencie emocje wyraźnie wzięły górę. Kto okaże się najlepszy w tym zadaniu?

28 października uczestnicy show „Top Model” wezmą udział w teledysku

Premiera "Top Model" dziś, 28 października na TVN. Co zaprezentują uczestnicy? Jak oceni ich Michał Piróg i Joanna Krupa. O czym będzie plotkować Instagram?
fot.: Daria Zawiałow, screen/ Instagram

Na koniec modele i modelki będą pozować przed obiektywem Adama Plucińskiego ze specjalnie na tę okazję zaproszonymi niezwykłymi gośćmi. Kim oni będą – tego trailery umieszczone na portalu Instagram nie ujawniają, ale znając producentów z TVN, będzie to niesamowita niespodzianka i wielkie wyzwanie dla uczestników programu.

Czytaj też: Mucha dolewa oliwy do ognia. To już oficjalne?!

Nowy odcinek programu „Top Model”, który TVN pokaże dziś, 28 października, z pewnością będzie wypełniony emocjami i atrakcjami, do jakich zdążyły nas już przyzwyczaić wcześniejsze odsłony show. Z niecierpliwością czekamy na wieczór!

źródło: Instagram

POLECAMY:

Woźniak Starak opublikowała wpis… Ludzie mają łzy w oczach
Pazura chwali się dziećmi na Instagramie. Nie uwierzycie do kogo są podobne
Szokujący gość w MasterChef! Nie uwierzycie kto to
Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli
Wojewódzki i Gessler razem! Internauci w ciężkim szoku

, , , , ,