Sekret Viki Gabor wyszedł na jaw! Niesamowite

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tajemnica jaką skrywa Viki Gabor ujrzała światło dzienne, to starsza siostra wokalistki Melisa, która tak jak zwyciężczyni festiwalu Eurowizja Junior i programu TVP The Voice Kids, kocha muzykę. Czy będzie popularna jak jej młodsza siostra?

Najpierw dzięki zwycięstwu w programie TVP The Voice Kids, a później kolejnej wygranej, tym razem na festiwalu piosenki Eurowizja Junior, Viki Gabor robi zawrotną karierę. Dziewczyna przebojem wdarła się do polskiego show-biznesu i każde jej nowe przedsięwzięcie, jak na razie kończy się sukcesem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz także: Czeka nas kataklizm? Pod lodami Arktyki kryje się potężne niebezpieczeństwo

Viki pochodzi z dużej romskiej rodziny, która od zawsze wspierała ją w realizowaniu swoich życiowych pasji. Takie podejście mają rodzice Dariusz i Ewelina, którzy resztę swoich dzieci także wspierają w ich pasjach. Miłość do muzyki i śpiewania, z Viki dzieli także jej starsza siostra. 17 letnia Melisa, która komponuje i pisze teksty swoich piosenek. Czy nastolatka, także osiągnie sukces na scenie?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tajemnica Viki Gabor wyszła na jaw

„Bardzo mnie we wszystkim wspiera. Razem ze mną komponuje, jest w takim moim świecie i wie, jak to wygląda. Pomaga mi i wspiera chyba najbardziej i jest po prostu super! Cieszę się, że mam taką siostrę, która ze mną pisze, która rozumie te wszystkie sprawy i która mnie we wszystkim wspiera” – zdradziła ten sekret w jednym z ostatnich wywiadów Viki Gabor.

Zobacz również: Pracownicy przerwali milczenie. Ujawnili prawdę o Jaworowicz

Jednak jak twierdzi rozchwytywana obecnie wokalistka, jej starsza siostra, od samego śpiewania woli jednak pisanie tekstów, nie czuje się tak swobodnie na scenie jak Viki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Ona nie czuje, że śpiewanie to jej rzecz, wstydzi się występować na koncertach. Ale tworzymy razem, wspólnie stworzyłyśmy #hot16challenge2. Cały czas robimy jakieś nowe rzeczy i piosenki. Pracujemy razem, po prostu” – dodała następnie zwyciężczyni The Voice Kids i Eurowizji Junior.

Warto przypomnieć, że w listopadzie zeszłego roku Viki odniosła sukces, zwyciężając Eurowizję Junior, która odbywała się w Gliwicach. Osiągnęła to dzięki piosence Superhero, która opowiada o konieczności walki ze zmianami klimatycznymi.

Tajemnica jaką skrywa Viki Gabor ujrzała światło dzienne, to starsza siostra Melisa która tak jak zwyciężczyni festiwalu Eurowizja Junior (TVP) kocha muzykę
Tajemnica jaką skrywa Viki Gabor ujrzała światło dzienne, to starsza siostra Melisa która tak jak zwyciężczyni festiwalu Eurowizja Junior (TVP) kocha muzykę. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy również:

Dantejskie sceny w Sejmie! Hartwich rzuciła się na Morawieckiego. Wszystko się nagrało

Policja szuka tego kierowcy! Śmiertelnie potrącił człowieka

Koncentracja rosyjskich wojsk przy granicy. Ostra deklaracja

Rafał Trzaskowski utopił publiczne pieniądze. Ujawniono wstrząsające dane

Lubnauer się „wymsknęło” i przypadkiem powiedziała prawdę. Pogrążyła całą KO

Giertychowi puściły nerwy. Wpadł w szał i wściekły wypunktował Lewicę: „Współpraca ze

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →