Wieniawa pokazała piersi! Instagram oszalał

Udostępnij:

Julia Wieniawa to zjawiskowa młoda aktorka. Jej kariera dopiero się zaczyna, a ona już grała u Vegi i w licznych produkcjach telewizyjnych, takich jak seriale „Rodzinka pl” (TVP2) czy „Zawsze warto” (Polsat). Jej Instagram jest popularnym miejscem w sieci, chętnie odwiedzanym przez fanów pożądających nowych zdjęć swojej idolki. Ostatnio Wieniawa wrzuciła na niego efekt czarno-białej sesji zdjęciowej, w której brała udział, ale to nie stara technika zwróciła uwagę fanów, a… piersi aktorki.

Czytaj też: Seweryn i Marlena upokorzyli uczestniczkę „Rolnik szuka żony”. Widzowie w szoku

Uwagę przykuwa szczególnie jedna fotografia, na której dziewczyna sfotografowana jest od dołu w pozie przypominającej starą, socrealistyczną radziecką rzeźbę. Fani, w większości pewnie zbyt młodzi, by mieć skojarzenia z dawno minionymi czasami, skupili się jednak na czymś innym. Szczegółem, którym Wieniawa przykuła ich wzrok były piersi.

Wieniawa i jej piersi podbijają Instagram

Zdjęcie piersi, jakie Wieniawa wrzuciła na swój Instagram przykuwa uwagę. Co takiego pokazała aktorka seriali "Rodzinka pl" i "Zawsze warto" (Polsat)?
fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagram

Obserwujący profil aktorki grającej w nowym serialu telewizji Polsat pt. „Zawsze warto” zaczęli dowcipkować, że podczas sesji zdjęciowej musiało być chyba dość zimno, bowiem piersi Wieniawy prezentują się na fotografii jędrnie i stercząco. Oczywiście większość internautów zachowała umiar i skupiła się na walorach artystycznych zdjęć, ale Internet nie byłby Internetem, gdyby nie znalazła się grupka ludzi, która będzie czyniła niepoprawne komentarze i podśmiewała się w głos.

Czytaj też: Doda zbesztana publicznie! Nie miała dla niej litości

Trzeba uczciwie przyznać, że Wieniawa jest urodziwą aktorką, więc nic dziwnego, że i piersi ma niezłe. Trudno zatem dziwić się niewybrednym komentarzom co niektórych użytkowników serwisu Instagram. Szkoda jedynie, że uwagi tego typu odciągają odbiorców fotografii aktorki serialu „Rodzinka pl” od sedna, którym jest fakt, że Julia Wieniawa jest postacią pomnikową. Tylko czekać aż jakiś rzeźbiarz zechce użyć jej jako modelu. Tymczasem zadumajmy się nad podobieństwem fotografii Wieniawy do postaci ze słynnej moskiewskiej rzeźby Wiery Muchiny „Robotnik i kołchoźnica”.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Rozenek zaatakowana publicznie! Odpowiedziała na oskarżenia
Magda Gessler szokuje fanów. Znika w oczach
Krupa upokorzona przez fanów! Nie dali się zwieść
Cezary Pazura zalicza Nowy Jork. Fani płaczą ze śmiechu
Polacy wściekli! Wojewódzki powiedział co sądzi o Kościele

loading...
, , , , , ,