To co zrobiła Gąsiewska wprawi was w osłupienie. Panowie lepiej usiądźcie!(wideo)

Udostępnij:

„Jak one szybko dorastają!” mógłby zawołać ktoś, kto od obserwuje początku obserwuje aktorską karierę Wiktorii Gąsiewskiej. Pierwsze role, między innymi w serialu TVP2 „Rodzinka pl”, zagrała mając niecałe 10 lat. Potem do portfolio Wiktorii dołączyły takie programy, jak „Prawo Agaty”, czy „Barwy szczęścia.” Zagrała też w produkcjach filmowych takich mistrzów jak Jan Jakub Kolski, czy Andrzej Wajda. Na naszych oczach aktorka przeszła transformację z niewinnej dziewczynki w piękną i seksowną młodą kobietę. Świeżość jej urody można podziwiać na jej kanale na portalu Instagram, na który Gąsiewska wrzuciła właśnie zdjęcie i filmik ukazujący ją w skąpym bikini. Internauci oszaleli, bo dziewczyna jak zawsze wygląda świetnie

W sieci zawrzało, bowiem Gąsiewska jest uważana za jedną z najgorętszych młodych gwiazd polskiego przemysłu rozrywkowego, a media i fani „polują” na jej najnowsze zdjęcia. Trzeba przyznać, że swym najnowszym materiałem wrzuconym na Instagram, aktorka zaspokoiła tę potrzebę. Przedstawia on ją widoczną od pasa w górę, stojącą w morzu. W tle widać malownicze wybrzeże. Słynny już filmik nie jest długi, ale skąpe, czarne bikini Gąsiewskiej sprawia, że ogląda się go, jak pełnometrażową wersję „Słonecznego patrolu”.

Czytaj też: Anna Mucha przeszła niesamowitą metamorfozę. Jej zdjęcia wbiją was w fotel!

Jak zawsze w tego typu sytuacjach, Instagram zalały wyznania miłości, kierowane w stronę swej idolki przez zakochanych fanów, ale patrząc na materiał Gąsiewskiej, trudno się im dziwić.

Gąsiewska wyrasta na nową idolkę, teraz pokazała się w skąpym bikini!

Wiktoria Gąsiewska w bikini na portalu Instagram to najgorętszy temat dnia. Gwiazda seriali TVP2 "Rodzinka pl" i Barwy szczęścia" wyrasta na nową idolkę.
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/Instagram

Nie wiemy, co na to chłopak aktorki słynnej z seriali TVP2 „Rodzinka pl” i „Barwy szczęścia”, ale Adam Zdrójkowski chyba nie ma nic przeciwko, bowiem Wiktoria nie ma oporów przeciwko umieszczaniu w przestrzeni publicznej materiałów, które aż tak rozpalają wyobraźnię i emocje internautów. Zresztą, opis posta, na którym widzimy, jak Gąsiewska chwali się swoim bikini sugeruje, że wkrótce ona i jej chłopak wybierają się za niecałe dwa tygodnie na wspólne wakacje.

Czytaj też: Wiśniewski szczerze o homoseksualizmie. Chodzi o jego dzieci!

A skoro tak, prawdopodobnie w najbliższym czasie możemy spodziewać się więcej podobnych wrzutek pary. Obserwujcie Instagram Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego! (Film znajduje się na drugiej karcie we wpisie aktorki)

źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Dziś premiera MasterChef. Totalne zaskoczenie w programie!
Rolnik szuka Żony: Seweryn podjął zaskakującą decyzję!
Gwiazda „Na wspólnej” kompletnie nago w sieci! (FOTO)
Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie
Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

, , , , ,