Gwiazda „Sanatorium Miłości” wykorzystuje sławę? to wkurzy Polaków

Nina Busk z programów Sanatorium Miłości (prowadzącą jest Marta Manowska) i The Voice Senior korzysta ze sławy w nieodpowiedni sposób, dzięki temu, że jest rozpoznawalna, omija kolejki do lekarza.

Czytaj też: Lekarze przerażeni. Brakuje sprzętu, nie jesteśmy gotowi?

Emerytka z Torunia, Nina Busk zostawiła po sobie niezapominane wrażenie po jej występie w programie Marty Manowskiej, Sanatorium Miłości. Jej energia była wręcz zaraźliwa, dlatego władze telewizji polskiej zaproponowały jej prowadzenie rozmów zakulisowych w swoim kolejnym programie The Voice Senior.

Nina Busk z Sanatorium Miłości źle wykorzystuje swoją popularność?

W jednym z wywiadów, Nina zdradziła skąd się bierze u niej tyle energii i pogody ducha.

„Dostałam to wszystko w genach po moim ukochanym tatulku. Pozostała, całkiem fajna reszta, po mamusi. Wnuk też poszedł we mnie!”

– przyznaje energiczna jak zawsze Nina.

Zobacz również: Dantejskie sceny w sklepach! To olbrzymie zagrożenie

Na pytanie dziennikarza, czy chciałaby poprowadzić swój własny program w telewizji odpowiedziała bez chwili zastanowienia. Przy okazji przyznając, że zdarza się jej wykorzystać obecną rozpoznawalność, w trochę nieodpowiedni sposób, na przykład żeby ominąć kolejkę u lekarza.

„No pewnie! W reklamie też mogłabym wystąpić. Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, jak wygląda portfel polskiego emeryta. Mam najniższą emeryturę, a właściwie jałmużnę, a przecież z wiekiem potrzeb nie ubywa. I nie mówię tu o jakichś rarytasach, tylko o codzienności. Zaczyna szwankować zdrowie, pojawiają się różne schorzenia i trzeba kupić leki. „Sanatorium Miłości” bardzo mi pomogło i czasem uda mi się dostać do lekarza bez kolejki.”

– odpowiedziała bez owijania w bawełnę uczestniczka „Sanatorium Miłości”.

Nina Busk z Sanatorium Miłości (prowadzącą jest Marta Manowska) i The Voice Senior korzysta ze sławy w zły sposób, omija dzięki temu kolejki do lekarza.
Nina Busk z Sanatorium Miłości (prowadzącą jest Marta Manowska) i The Voice Senior korzysta ze sławy w zły sposób, omija dzięki temu kolejki do lekarza. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Koronawirus przeraża Rusin: Oto jak się przed nim chroni

Mąż Skrzyneckiej w szpitalu! Jest przerażona

Ostra jatka w programie na żywo: „Jest Pan świrem!”

To może Cię również zainteresować:

Zażywasz te leki? Jesteś szczególnie zagrożony przez COVID-19

Czy wiosna powstrzyma koronawirusa? Znamy odpowiedź

Pracownica Biedronki nie wytrzymała. Wyznała gorzka prawdę

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →