Manowska ogłasza sukces. Dostanie kolejne show w TVP
Marta Manowska/ screen YouTube

Marta Manowska i nowy program w TVP- „Ośmiu Wspaniałych”: Marta Manowska to prowadząca takie programy jak „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium Miłości” oraz „The Voice Senior” w TVP. Dziś okazuje się jednak, że to nie wszystko, co w najbliższym czasie szykuje Marta Manowska. Nie ulega wątpliwości, że prezenterka osiągnęła olbrzymi sukces zgadzając się na poprowadzenie programu „Rolnik szuka żony”. Teraz do zestawu programów Marty Manowskiej doszły jeszcze „Sanatorium Miłości” oraz „The Voice Senior”. Okazuje się, że już na wiosnę dziennikarka poprowadzi kolejny bardzo ważny projekt TVP. Niedawno zdradziła jego szczegóły.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Morderstwo Dominika Sikory. Do sieci wyciekło nagranie
  2. Viki Gabor ostro przegina! Co na to jej rodzice? Nie jest za młoda?
  3. TVP może mieć problem! Bodnar złożył skargę

Marta Manowska to prowadząca takich programów telewizyjnych jak „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium Miłości” oraz „The Voice Senior” w TVP. Nie ulega wątpliwości, że dziś Marta Manowska jest jedną z największych gwiazd TVP. Od pewnego czasu dziennikarka postanowiła postawić przede wszystkim na rozwój swojej kariery. W ostatnim czasie do gamy prowadzonych przez nią programów doszło „Sanatorium Miłości” oraz „The Voice Senior”. Dziś już wiemy, że ten skład już niedługo ulegnie powiększaniu. Marta Manowska w rozmowie z Super Expressem zdradziła, że już wiosną poprowadzi nowy projekt TVP.

Czytaj też: Martyniuk zdradza sekret. Skąd znał Annę Przybylską?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marta Manowska i nowy program w TVP, „Ośmiu Wspaniałych”

„Będzie to program rozrywkowy, który także zawierać będzie w sobie silny wątek społeczny. W programie chcemy, aby każdy z mężczyzn skonfrontował się w nim z samym sobą, by znaleźć odpowiedzi na wiele ważnych pytań. Dlaczego pewne rzeczy udają się – w taki a nie inny sposób – a inne nie? Jak to jest, że mężczyzna ma tyle obowiązków społecznych na sobie?”

– mówiła dziennikarka.

Marta Manowska zdradziła, że poprowadzi program rozrywkowy, który ma nosić nazwę „Ośmiu Wspaniałych”

Manowska następnie dodała , że:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Oczekuje się od niego, że zbuduje dom, posadzi drzewo, spłodzi syna, przykręci kontakt, będzie w stanie przeżyć noc w górach, właściwie powinien być niezniszczalny, a z drugiej strony powinien gotować i fajnie jakby był uczuciowy, delikatny, wrażliwy. Czy w takim razie prawdziwy mężczyzna to jest ten, który trzyma niemowlę na rękach, czy to jest ten, który wychodzi pełen testosteronu z siłowni i pręży muskuły? Jaką rolę w tym wszystkim odgrywają ojcowie, a jaką kobiety, z którymi się wiążą mężczyźni – silne kobiety, które wychowują dzieci, pracują zawodowo, spełniają się? Co się dzieje wtedy z rolą mężczyzny? Ten temat to worek bez dna. Bardzo chcemy, żeby ten program był survivalowy, ale nie tylko! To będzie też program o przemianie. Chcielibyśmy, żeby mężczyźni się skonfrontowali i z męskim, i z damskim światem”

Czytaj też: Franciszek ostro o lewicowej ideologii. Padły mocne słowa

Marta Manowska i nowy program w TVP, Ośmiu Wspaniałych: Marta Manowska to prowadząca  Rolnik szuka żony, Sanatorium Miłości...
Manowska/ screen YouTube

POLECAMY:

Rodzinna tragedia Jachiry. Odeszła jej najważniejsza osoba

Lech Wałęsa grozi Dudzie i Kaczyńskiemu. Przesadził?

Kaczyński ostro nt. sądów. Padły mocne słowa

Lech Wałęsa ma problem. Wyszły nowe dokumenty!

Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie – Komorowski bezczelnie kłamie? (film)