Awantura w TVP. Poseł Lewicy grozi wprost PiS!

Do poważnej awantury doszło w TVP Info miedzy dwoma posłami, byli to Jerzy Wenderlich, a także Paweł Szefernaker, który posłowi lewicy nie pozostał dłużny. Wiceminister MSWiA w rządzie PiS bronił także tak zwanego „Hattrika”.

Minister Szefernaker mówił o „Piątce Kaczyńskiego”, później o „hattricku”. To zdecydujcie się, czy to jest „Piątka Kaczyńskiego”, czy „hattrick”, czy podwójne salto, czy spirala śmierci. Krzyczał Jerzy Wenderlich.

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler i jej syn przyznają – Było ciężko!

Pan Wenderlich albo nie usłyszał, albo nie zrozumiał. „Piątka” Kaczyńskiego jest już zrealizowana. Kolejny program, który zaproponowaliśmy to tzw. „hattrick”, tak nazwali to internauci, Czyli trzy kolejne propozycje na kolejne miesiące, jeżeli Polacy nam zaufają. „Hattrick” jest na kolejną kadencję, a „Piątka” już jest zrealizowana, Polacy ją mają w swoich portfelach. Niech pan będzie spokojny. Zareagował na wypowiedź Wenderlicha wiceszef MSWiA.

Wenderlich i Szefernaker starli się na antenie TVP Info

Jerzy Wenderlich (Lewica) i Paweł Szefernaker (PiS) starli się na antenie TVP Info. Wiceminister MSWiA bronił "Hattrika", który jest proponowany przez rząd.
Jerzy Wenderlich (Lewica) i Paweł Szefernaker (PiS) starli się na antenie TVP Info. Wiceminister MSWiA bronił „Hattrika”, który jest proponowany przez rząd.

W innej sytuacji Jerzy Wenderlich atakował PiS, a także wygrażał politykom palcami.

Chwaliliście się wpływami z VAT-u, czy wiecie, że te wpływy zaczęły maleć? (…) Kiedy były propozycje, żeby głosować za rozwiązaniami, które miały uszczelnić VAT, nie głosowaliście za tym. Czy to nie jest grzech ciężki?! Czy nie powinniście posypać głowy popiołem?! Krzyczał poseł Lewicy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda szczerze o związku z Majdanem. Było ostro!

Pan Wenderlich żyje w polityce lat 90-tych, że pan będzie jeszcze machał nam tutaj palcami. Niech pan schowa tego palucha panie Wenderlich. Powiem panu, jak jest. Jest tak, że Komisja Europejska w tym tygodniu przedstawiła raport, z którego wynika, że w 2013 roku luka VAT była 24 proc. a dziś jest 8 proc. My to zmniejszyliśmy i będziemy dalej walczyć z mafiami. Stanowczo odpowiedział na słowa polityka Lewicy Szefernaker.

źródło: TVP Info

POLECAMY:

Kolejna wpadka Wieniawy! Ludzie nie mieli dla niej litości
Tym razem Szyc ostro przesadził! Został zrównany z ziemią
Skandal w Big Brother! Widzowie nie mieli litości
Gessler dosłownie odleciała! Widzieli to wszyscy
Oficjalna informacja! Michał Wiśniewski w końcu to zrobił

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →