Awantura w TVP. Poseł Lewicy grozi wprost PiS!

Udostępnij:

Do poważnej awantury doszło w TVP Info miedzy dwoma posłami, byli to Jerzy Wenderlich, a także Paweł Szefernaker, który posłowi lewicy nie pozostał dłużny. Wiceminister MSWiA w rządzie PiS bronił także tak zwanego „Hattrika”.

Minister Szefernaker mówił o „Piątce Kaczyńskiego”, później o „hattricku”. To zdecydujcie się, czy to jest „Piątka Kaczyńskiego”, czy „hattrick”, czy podwójne salto, czy spirala śmierci. Krzyczał Jerzy Wenderlich.

CZYTAJ TEŻ: Wieniawa skarży się na swoje życie! Uważa, że żyje w koszmarze bo…

Pan Wenderlich albo nie usłyszał, albo nie zrozumiał. „Piątka” Kaczyńskiego jest już zrealizowana. Kolejny program, który zaproponowaliśmy to tzw. „hattrick”, tak nazwali to internauci, Czyli trzy kolejne propozycje na kolejne miesiące, jeżeli Polacy nam zaufają. „Hattrick” jest na kolejną kadencję, a „Piątka” już jest zrealizowana, Polacy ją mają w swoich portfelach. Niech pan będzie spokojny. Zareagował na wypowiedź Wenderlicha wiceszef MSWiA.

Wenderlich i Szefernaker starli się na antenie TVP Info

Jerzy Wenderlich (Lewica) i Paweł Szefernaker (PiS) starli się na antenie TVP Info. Wiceminister MSWiA bronił "Hattrika", który jest proponowany przez rząd.
Jerzy Wenderlich (Lewica) i Paweł Szefernaker (PiS) starli się na antenie TVP Info. Wiceminister MSWiA bronił „Hattrika”, który jest proponowany przez rząd.

W innej sytuacji Jerzy Wenderlich atakował PiS, a także wygrażał politykom palcami.

Chwaliliście się wpływami z VAT-u, czy wiecie, że te wpływy zaczęły maleć? (…) Kiedy były propozycje, żeby głosować za rozwiązaniami, które miały uszczelnić VAT, nie głosowaliście za tym. Czy to nie jest grzech ciężki?! Czy nie powinniście posypać głowy popiołem?! Krzyczał poseł Lewicy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda znowu nago! Co się stało z jej piersiami?

Pan Wenderlich żyje w polityce lat 90-tych, że pan będzie jeszcze machał nam tutaj palcami. Niech pan schowa tego palucha panie Wenderlich. Powiem panu, jak jest. Jest tak, że Komisja Europejska w tym tygodniu przedstawiła raport, z którego wynika, że w 2013 roku luka VAT była 24 proc. a dziś jest 8 proc. My to zmniejszyliśmy i będziemy dalej walczyć z mafiami. Stanowczo odpowiedział na słowa polityka Lewicy Szefernaker.

źródło: TVP Info

POLECAMY:

Przybylska walczyła nie tylko z rakiem! Nikt o tym nie powiedział
Doda nago na Insta. Zasłania się tylko ręką
Kurdej Szatan pokazała swoją córkę. Co za zdjęcie
Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!
Wiśniewski jest bankrutem! To co teraz zrobił wkurzyło jego byłą

, , , ,