Bild: Kaczyński został zapytany czy Putin odpowiada za zamach w Smoleńsku. Odpowiedział stanowczo

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu dla niemieckiego „Bild” gdzie tematem prócz obecnej sytuacji związanej z sądami, historią i kwestiami światopoglądowymi była również katastrofa smoleńska oraz Władimir Putin. Kaczyński został zapytany o to czy wierzy, że w Smoleńsku był zamach oraz o to czy Władimir Putin według niego przyczynił się do tej tragedii i „zabił” jego brata Lecha Kaczyńskiego. Odpowiedź zaskoczyła dziennikarza.

CZYTAJ TAKŻE: „Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prezes PiS w bardzo niepochlebnych słowach wypowiadał się o Władimirze Putinie nie zostawiając na nim suchej nitki. Według Jarosława Kaczyńskiego „próbuje kierować uwagę ludzi na nas, Polaków, by zamazać uwikłanie swojego własnego kraju w wybuch II wojny światowej”.

Następnie Kaczyński wypowiedział się o reformach w sądownictwie oraz na tematy światopoglądowe ze szczególnym uwzględnieniem kwestii LGBT. Prezes zaprzeczał, że Polska jest krajem nietolerancyjnym i dopuszcza się prześladowania homoseksualistów, jednakże zaznaczył że „ten, kto kwestionuje tradycyjny model rodziny, a więc związek między mężczyzną i kobietą, zagraża nie tylko Polsce czy Europie, ale w zasadzie podstawom naszej cywilizacji”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

„W przeciwieństwie do wielu innych krajów homoseksualizm w Polsce nigdy nie był zakazany czy karalny (poza okresem zaborów, kiedy nie mieliśmy własnej państwowości). Gdy odzyskaliśmy niepodległość po I wojnie światowej zapisy te zniknęły z kodeksu karnego, co było ewenementem w ówczesnej Europie. Zatem nie ma u nas takiej historii, nie ma takiej tradycji i nie ma też przemocy wobec homoseksualistów”

– podkreślił Jarosław Kaczyński

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kaczyński zapytany o to czy Putin zabił Lecha Kaczyńskiego – padła odpowiedź

Doszło następnie do pytania o katastrofę smoleńską . Prezes PiS został zapytany o to czy sądzi iż jego brat, „zginął w zamachu”. Następnie czy w związku z tym to Putin zabił Lecha Kaczyńskiego poprzez zaplanowanie ww zamachu.

CZYTAJ RÓWNIEŻTO JEST NAJPOPULARNIEJSZE:

  1. Fani wstrzymali oddech! Michał Szpak potwierdził sensacyjną nowinę
  2. Kończy się czas! Gwiazda „The Voice” umiera. Błaga o pomoc
  3. Polska zostanie wyrzucona z UE? Niepokojący komentarz

Kaczyński odpowiedział. Mówił że „wielkim problemem jest to, że Rosja do dziś nie przekazała Polsce wraku samolotu i nie udało się go dobrze zbadać”.

Mógłbym porozmawiać z prezydentem Putinem o śmierci mojego brata. Ale najpierw musiałby zwrócić nam wrak

-odpowiedział Jarosław Kaczyński

Kaczyński w "Bild" (tematem była katastrofa smoleńska) zapytano czy prezes uważa że w Smoleńsku był zamach i czy Putin "zabił" jego brata Lecha Kaczyńskiego
Kaczyński w „Bild” (tematem była katastrofa smoleńska) zapytano czy prezes uważa że w Smoleńsku był zamach i czy Putin „zabił” jego brata Lecha Kaczyńskiego

źródło: Fakt, Bild

ZOBACZ TAKŻE NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:

Donald Tusk zdradził na kogo głosował w wyborach

„Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

Polskie MSZ wydało specjalne oświadczenie ws. koronawirusa

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →