Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki TVN. To jeden z najbardziej popularnych pracowników stacji telewizyjnej TVN. Dziennikarz zyskał popularność dzięki między innymi swojemu programowi, który jest przeprowadzany w bardzo oryginalnej formule. Opiera się ona przede wszystkim na udziale w programie znanych osobowości ze świata kina, telewizji, a nawet polityki, t dlatego Show Kuby Wojewódzkiego od lat gromadzi milionową widownię przed ekrany. Wojewódzki orientacja, Wojewódzki Bilguun, Kuba Wojewódzki gejem?

Kontrowersyjny Kuba Wojewódzki TVN

CZYTAJ TEŻ: Hołownia wyjawił rodzinny sekret! Będziecie w szoku!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki od czasu do czasu pisze dla tygodnika „Polityka”, dlatego też nieraz na łamach gazety zdarzało mu się zdradzić bardzo wrażliwe sekrety swoich znajomych ze świata show-biznesu. Tak było i tym razem, a najnowszą ofiarą Wojewódzkiego stał się komik Ariunbataara Bilguun, który niedawno wziął rozwód. Ten aspekt stał się głównym tematem tekstu gwiazdy TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przybylska nigdy nie zdecydowała się tego powtórzyć. Przeżyła za duży koszmar!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Informacja Kuby Wojewódzkiego o byłym przyjacielu

Wojewódzki w swoim tekście oznajmił całej Polsce wiadomość o rozwodzie dawnego kolegi po fachu ze stacji TVN. Nie przebierał w słowach i uderzył bezpośrednio w najbardziej popularnego obywatela Mongolii w naszym kraju. Gwiazdor całą sytuację skomentował w następujący sposób:

Kuba Wojewódzki gejem? Wojewódzki orientacja, Wojewódzki Bilguun, Kuba Wojewódzki TVN
Fot.: Kuba Wojewódzki (jaka jest jego orientacja?) i Bilguun Ariunbataar, screen/ YouTube

Najbardziej znany człowiek z Mongolii, showman Bilguun Ariunbataar rozstał się ze swoją partnerką i matką swojego dziecka. Życzę odwagi. Znam kilku mężczyzn po rozwodzie. Śpią jak dzieci. Budzą się co godzinę i płaczą – napisał Wojewódzki. Był to mocny cios, dla showmana z Mongolii.

Wojewódzki gejem?

Wojewódzki z pewnością spodziewał się kontry ze strony Bilguuna, jednakże nie zdawał sobie sprawy z jej rozmiarów. Były najbardziej popularny komik stacji TVN uderzył w najbardziej wrażliwe kwestie związane z Kubą Wojewódzkim. Dlatego komik poruszył kwestie łysienia byłego dziennikarz muzycznego oraz jego orientacji seksualnej, która miała ulec zmianie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Najbardziej ukrywający swoją łysinę i orientację człowiek w Polsce, showman Kuba Wojewódzki wciąż nie rozstał się ze swoją partnerką. Znam kilku mężczyzn, którzy byli kiedyś w związkach z kobietami. Dziś śpią przy boku innych mężczyzn. Budzą się co godzinę i cieszą się, że w końcu znaleźli odwagę. Wszystko przed Tobą Kuba… chyba – odpowiedział dziennikarzowi na Facebooku Bilguun.

Co się dzieje z Bilguunem?

Bilguun w ostatnim czasie zmagał się ze sporymi problemami finansowymi, dlatego aby z nich wyjść podejmował się wielu zleceń. Przede wszystkim starał się opierać na tym, na czym zyskał największą popularność. Chodzić tu przede wszystkim o działalność komika. Bilguuna epizodycznie mogliśmy oglądać między innymi w TVP 1, gdzie występował w programie muzycznym „Jaka to Melodia”.

Tagi: Kuba Wojewódzki gejem, TVN, Bilguun

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Wojewódzki kupił nową „zabawkę”. Będziesz w szoku jaką!
Dygant przyznała się do zabiegu estetycznego. Fani nie mieli dla niej litości!

POLECAMY TAKŻE:

Wiśniewski ma problem! Kłopoty piętrzą się nad głową lidera Ich Troje!
Margaret postanowiła wszystko wyjaśnić! Czy to już koniec?!
Maffashion zaatakowana w sieci! Poszło o jej partnera!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →