Wojewódzki potwierdza! Ma nową dziewczynę. Nie uwierzysz ile ma lat

Udostępnij:

W najnowszym odcinku swojego show Kuba Wojewódzki gościł młodą gwiazdę estrady, była to Roksana Węgiel. Jednak to inna informacja zelektryzowała widzów TVN, Wojewódzki przyznał, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Po tej deklaracji na portalach Facebook i Instagram, aż się zagotowało. Niżej wyjaśniamy dlaczego.

Kuba Wojewódzki znany jest ze swoich romansów, był wiązany już z wieloma bardziej lub mniej znanymi kobietami, tym razem król TVN potwierdził, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Wojewódzki zdradził, że już od jakiegoś czasu jest z nią w stałym związku.

CZYTAJ TEŻ: Tak mieszka Boczek z „Kiepskich”. Będziecie w szoku!

Trzeba jednak przyznać, że zazwyczaj prowadzący swój show na antenie TVN gustuje w dużo młodszych partnerkach. Początkowo był za to mocno krytykowany w mediach społecznościowych na portalach Instagram, czy Facebook. Jednak przez ostatnie lata fani przyzwyczaili się do jego miłosnych wybryków i nie robi to na nich już takiego wrażenia.

Kuba Wojewódzki: W jego życiu pojawiła się nowa kobieta!

W TVN Kuba Wojewódzki przyznał, że w życiu pojawiła się nowa kobieta. Fani pytają na Instagram i Facebook kto to? Gościem w programie była Roksana Węgiel.
Fot.: Kuba Wojewódzki, screen/ Instagram

Nie inaczej jest tym razem, Kuba Wojewódzki kolejny raz wybrał dużo młodszą dziewczynę. Fani zauważyli, że z wiekiem ta różnica rośnie i gwiazdor wybiera coraz młodsze partnerki. Od jego ostatniego poważnego związku minęło już sporo czasu, więc media spekulowały, że z pewnością niedługo poznamy nową wybrankę podstarzałego playboya. I faktycznie tak się stało.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tajner ujawnia! To się stanie z dziećmi po rozwodzie

To ostatni odcinek jego show rozgrzał publiczność i widzów przed telewizorami i nie chodzi tu o gościa, którym była 14-letnia gwiazda estrady Roksana Węgiel. Showman zdecydował się na zakończenie odcinka na osobiste wyznanie. Przyznał, że jest w stałym związku, jego wybranką jest 22-letnia studentka medycyny, więc różnica wieku między nimi wynosi, aż 34 lata.

„Rozmawiam z nią w nocy o trzustce. Będzie mnie miała z czego leczyć”

Na razie nie wiemy nic więcej o nowej dziewczynie Kuby Wojewódzkiego. Jednak nie mógł się powstrzymać o żartobliwego komentarza, mającego pokazać, że różnica wieku nic dla niego nie znaczy.

„Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie”

źródło: Pikio

Tagi: Kuba Wojewódzki, nowa kobieta, Roksana Węgiel, TVN, Instagram

POLECAMY:

Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra
Mucha odsłoniła intymne części ciała! Wszystko jest na filmie
Doda ujawniła ile waży! Szokująca przemiana
Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
To co zrobiła Gessler w „Kuchenne Rewolucje” przejdzie do historii. Wszyscy płakali

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →