Gessler pozuje na sedesie. Nic dziwniejszego już dziś nie zobaczysz

Udostępnij:

Magda Gessler zainicjowała ostatnio na portalu Instagram tak zwany Gesslerchallenge i szał ogarnął cały internet. Gwiazda TVN i prowadząca program „Kuchenne rewolucje” szaleje w mediach społecznościowych dalej, teraz postanowiła za pozować dla swoich fanów na sedesie!

Królowa TVN, a także gwiazda takich programów jak „Kuchenne rewolucje”, czy „MasterChef” zaprezentowała ostatnio całemu światu swoje umiejętności taneczne. Na swoim profilu na Instagramie zaprezentowała się na filmie wraz z córką Laurą, a także wieloletnim partnerem jak tańczą bez zahamowań. Pani Magda w komentarzu pod nagraniem apelowała do sowich wiernych fanów, żeby też nagrywali swoje wygibasy, inicjując tym samym Gesslerchallenge.

CZYTAJ TEŻ: Mucha pokazała się całkiem nago. Internauci nie dowierzają!

Fani od razu podjęli wyzwanie, dlatego w internecie zaczęły się pojawiać dziesiątki lepiej lub gorzej tańczących ludzi. Ewidentnie wprawiło to w dobry nastrój Magdę Gessler, gdyż w następnych dniach podzieliła się jeszcze kilkakrotnie filmami z jej harcami w rytm różnej muzyki.

Gesslerchallenge robi szał na Insta!

Magda Gessler (Kuchenne rewolucje, TVN) zainicjowała na portalu Instagram Gesslerchallenge,  szaleje dalej, teraz postanowiła za pozować na sedesie!
Fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram

Gwiazda TVN idzie jednak krok dalej i na fali dobrego humoru postanowiła pokazać fanom jak pozuje na swoim sedesie. Ludzie zareagowali bardzo pozytywnie na to zdjęcie, dali temu wyraz w komentarzach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski upokorzony przez Tajner. Tego nie da się cofnąć

„Wspaniale jest to ze ma pani karierę, popularność i niezależność, a zarazem wygląda na to ze nie ma pani zadartego do góry nosa, i po prostu jest pani PRAWDZIWA i SOBĄ !!! I love this about you!”

„Niczym Afrodyta na muszli, Sukienka skrojona na panią”

„Pani Magdo, pozazdrościć tej energii i dystansu do siebie! Czy mogę prosić o besos?”

„Może czas zacząć tańczyć. Zainspirowała mnie pani, jak chyba każdego dnia, niech moc będzie z Tobą Magdo Boska”

źródło: Instagram

POLECAMY:

Mucha znów to zrobiła! Robi się gorąco na sam widok
Ciężarna Krupa nago na okładce „Wprost”! Czytelnicy nie mieli litości
Mucha każe sobie płacić za zdjęcia z fanami! Znamy cennik
Gessler nie zostawiła na Kozidrak suchej nitki! Ostre słowa
Wiemy kto zastąpi Kurdej Szatan w The Voice of Poland!

Tagi: Gesslerchallenge, Magda Gessler, TVN, Instagram

, , , ,