Tadeusz Cymański śmiertelnie chory. „Nie chcę umierać, boję się…”

Tadeusz Cymański jest śmiertelnie chory, wykryto u niego nowotwór, wypowiedział poruszające słowa, mówił, że nie chce umierać i boi się cierpienia.

Zobacz też: To koniec Nitrasa – jest nagranie z kamer – straci immunitet?

Ta wiadomość poruszyła wszystkich zarówno kolegów ze sceny politycznej Tadeusza Cymańskiego jak i jego zwolenników.

„Zrobiłem badania profilaktyczne i mam takie rozpoznanie nieciekawe, z tych najgorszych rodzajów” – wyznał w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.

Tadeusz Cymański chory, wykryto u niego nowotwór

Szczęście w nieszczęściu, że nie jest to schorzenie bardzo złośliwe, ale jedynie trochę złośliwe — dodał po chwili Tadeusz Cymański.

Mam 66 lat i całe życie byłem zdrowy, a tu nagle coś takiego. Pandemia koronawirusa otworzyła oczy wielu ludziom, nie tylko mnie. Inaczej się teraz mówi o życiu, cierpieniu i śmierci, inaczej się te sprawy odczuwa. Przyjąłem to z pewnym spokojem, ale i niepokojem, nie będę udawał chojraka— wyznał w rozmowie z dziennikarzem.

Zobacz również: Ile zebrała WOŚP w tym roku? Padł rekord, suma powala

Parlamentarzystę czeka operacja. Wyznał w wywiadzie że nie jest na to gotowy.

Nie jestem przygotowany, nie jestem spakowany. Nie chcę umierać. Bardzo boję się cierpienia — powiedział Tadeusz Cymański.

Podczas rozmowy chory na nowotwór Tadeusz Cymański mówił sporo o profilaktyce i badaniach, które okazały się niezwykle potrzebne.

Nowotwór nowotworowi nierówny. Mój rak nie jest najgorszy. Po sześćdziesiątce zwłaszcza warto przynajmniej raz na rok sobie zrobić to USG jamy brzusznej, nawet kosztem czasu i nadwyrężenie budżetu. Profilaktyka pozwala wykryć chorobę, zanim pojawią się wyraźne objawy— zaznaczył Tadeusz Cymański.

Tadeusz Cymański jest śmiertelnie chory, wykryto u niego nowotwór, wypowiedział poruszające słowa, mówił, że nie chce umierać i boi się
Tadeusz Cymański jest śmiertelnie chory, wykryto u niego nowotwór, wypowiedział poruszające słowa, mówił, że nie chce umierać i boi się

Polecamy również:

Piaseczny ostro o lewicy i LGBT. Tych słów mu nie darują

Muniek Staszczyk powiedział co sądzi o aborcji i wierze

Jacques Attali zaatakował Polaków: „Polscy urzędnicy pomagali Niemcom”

Podczas remontu znaleźli pudełka, gdy je otworzyli zamarli. Natychmiast wezwali policję

Kłamliwe oskarżenia w „New Yorker”. Jest reakcja Komitetu Żydów Amerykańskich

Aleksandra Wasilewska ujawnia kulisy pracy „Soku z Buraka”

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →