Agata Duda zaliczyła wpadkę! Tylko spójrzcie
Agata Duda, screen YouTube

Wpadka jaką zaliczyła na Gali AgroLigi pierwsza dama Agata Duda nie uszła uwadze internautów. Na portalu Twitter użytkownicy szybko wytknęli jej ten błąd.

Pierwszej Damie trzeba oddać, że zawsze ubiera się stosownie do okazji, a jej kreacje przyciągają wzrok i robią wrażenie. Jednak jej ostatnia stylizacje wywołała na Twitterze wielką dyskusję i kontrowersje. Agata Duda pojawiła się na Gali AgroLigi w pięknym białym płaszczyku i to na niego największą uwagę zwrócili użytkownicy, uznano, że to wpadka.

Czytaj też: Sekret Kaczyńskiego ujawniony! Tego nie wiedział nikt

Zazwyczaj Pierwsza Dama stawia na stonowane kolory garsonek i dłuższych spódnic, często wybiera też do zestawu pasujący płaszcz. Tym razem, gdy pojawiła się na Gali AgroLigi wzbudziła zachwyt wśród zgromadzonych swoim białym płaszczem.

Wpadka jaka zaliczyła Pierwsza Dama Agata Duda nie uszła uwadze internautów

Kancelaria prezydenta postanowiła opublikować w serwisie Twitter zdjęcia z tego zdarzenia. Spostrzegawczy użytkownicy mediów społecznościowych od razu zauważyli pewien szczegół, który został ogłoszony olbrzymią wpadką Agaty Dudy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Od dzisiaj nowe wytyczne rządu! Musisz to wiedzieć

Część internautów zwróciła uwagę, że Agata Duda już kiedyś wystąpiła w tym stroju i faktycznie jest to prawda. W tym samym płaszczu Pierwsza Dama wystąpiła także w 2018 roku będąc gościem na specjalnym koncercie poświęconym pamięci Jana Pawła II.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach walki z konsumpcjonizmem i zanieczyszczeniem środowiska, znane osobistości coraz częściej decydują się na publiczne występy w już kiedyś użytym stroju. Kilka lat temu byłoby to nie do pomyślenia, ale teraz dziwi fakt, że w ogóle ktoś pomyślał, żeby Agatę Dudę zaatakować. Należy przyklasnąć Pierwszej Damie, że idzie z duchem czasu.

Wpadka jaką zaliczyła na Gali AgroLigi pierwsza dama Agata Duda nie uszła uwadze internautów. Na portalu Twitter użytkownicy szybko wytknęli jej ten błąd.
Pierwsza Dama Agata Duda i jej wpadka na Gali AgroLigi, screen Twitter

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Uczestnik „Jeden z dziesięciu” wygadał się i ujawnił prawdę o programie! Nikt nie wiedział

Stan Borys pokazał szokującą relację z zamieszek w Nowym Jorku. Przerażające

Nie żyje legenda sportu i mistrz olimpijski