Doda celowo to zrobiła. Fani w szoku! „Widać Ci…”
Fot.: Dorota Rabczewska (Doda), zrzut ekranu/ YouTube

Dorota Rabczewska, czyli Doda zaszalała w sieci, pokazała piersi na zdjęciach wrzuconych na swój profil na portalu Instagram. Była wokalistka zespołu Virgin znana jest ze swoich kontrowersyjnych zachowań. Kilka miesięcy temu została nawet oskarżona o szantaż przez swojego byłego narzeczonego Emila Heidera.

Doda już od początku swojej kariery nastawiona była na szokowanie i wprawianie w zakłopotanie publiczności. Już jej występy z programie rozrywkowym, produkowanym dla stacji telewizyjnej Polsat pod tytułem „Bar” miał na celu zrobić z Doroty Rabczewskiej naczelną skandalistkę Polski.

CZYTAJ TEŻ: Tak naprawdę wygląda Liszowska. Musicie to zobaczyć

Także jej występy, czy wywiady zawsze były wulgarne i niestosowne, a stwierdzenia Dody są bezpośrednie i bezkompromisowe. Jej sposób opuszczenia zespołu „Virgin”, z którym rozpoczynała swoją karierę wokalną też wzbudził zainteresowanie szeroko pojętych mediów brukowych.

Związki Doroty Rabczewskiej też nie należały do spokojnych, już ze swoim pierwszym mężem wtedy piłkarzem reprezentacji Polski, Radosławem Majdanem lubiła wzbudzać szok i kontrowersje. Tak samo było podczas jej związku z Adamem Darskim, znanym szerszej publiczności jako Nergal, wokalista zespołu Behemot.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku

Teraz Doda jest w szczęśliwym związku z producentem filmowym Emilem Stępniem, ale jej skandaliczne poczynania z przeszłości ciągną się za nią dalej. Jakiś czas temu jej poprzedni partner Emil Heider oskarżył ją o szantaż. Sprawa jest cały czas w toku i zajmuje się nią prokuratura.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda pokazała piersi na portalu Instagram!

Doda (Dorota Rabczewska)pokazała piersi na Instagram. Była wokalistka Virgin znana jest z kontrowersji. Kilka miesięcy temu została oskarżona o szantaż.
Fot.: Dorota Rabczewska (Doda), zrzut ekranu/ Instagram

Doda nie próżnuje także w sieci, na Instagramie zaprezentowała serię zdjęć, gdzie dzielnie pręży się do obiektywu beż stanika, dzięki czemu publiczność może podziwiać jej piersi. Co prawda ma na sobie założony top, ale jest on praktycznie prześwitujący i można łatwo zobaczyć, co jest pod spodem.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Anna Mucha w odważnej kreacji! Fani pod wrażeniem
Wieniawie odbiło? Zobacz, co na siebie włożyła
Oto kim są córki Żaka. Pełne zaskoczenie
Woźniak Starak podjęła decyzję. TVN w tarapatach
Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać