Górniak oskarża gwiazdę muzyki! Składał jej seksualne propozycje
Fot.: Edyta Górniak, screen/ YouTube

Edyta Górniak twierdzi, że znany polski producent muzyczny Donatan składał jej niemoralne propozycje. Ich wspólna produkcja „Andromeda” bije rekordy w serwisie YouTube. Producent do tego stopnia uparł się, że uzyska coś więcej od gwiazdy konkursu Eurowizja 94, że podobno napastował ją nawet na portalu Instagram. Górniak twierdzi, że nadal jest w posiadaniu wiadomości, które mogłyby go skompromitować.

Jedna z największych gwiazd polskiego show- biznesu, piosenkarka, która odniosła największy sukces w historii naszych występów w konkursie Eurowizja. Czyli Edyta Górniak, ma dość, chodzi o sposób w jaki odnosił się do niej Donatan podczas ich wspólnej pracy w 2017 roku nad utworem „Andromeda”, który do teraz uzbierał ponad 5 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

CZYTAJ TEŻ: Paweł Kukiz wyszedł podczas wywiadu! Puściły mu nerwy (wideo)

Donatan miał sugerować, że oczekuje czegoś więcej za pomoc przy utworze. Gdy artystka odmówiła mu podania swojego numeru telefonu, znany producent miał się wręcz obrazić i skwitować wszystko tak:

„Bardzo źle przyjął to, że nie chciałam mu dać swojego numeru telefonu, nawet gdy już skończyliśmy ten utwór. Był wręcz obrażony, że „jak to, ja ci dałem utwór, a ty mi nie dasz numeru telefonu”. Twierdzi Edyta Górniak w wywiadzie dla Fakt.pl.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Górniak ma dość, Donatan był bardzo seksistowski w stosunku do niej!

Edyta Górniak (Eurowizja 94) i Donatan. Razem pracowali przy utworze Andromeda, który jest na YouTube. Producent napastował ją na portalu Instagram.
Fot.: Edyta Górniak, screen/ Instagram

Górniak uważa, że Donatan nie ma za grosz szacunku dla kobiet i jest seksistą. Po zakończeniu ich współpracy producent nie chciał jednak zrezygnować ze swych „zalotów” i dalej nękał artystkę. Wysyłał jej sprośne wiadomości prywatne na Instagramie.

„On nie szanuje kobiet. (…) On jest bardzo bezpośredni w komplementowaniu kobiet. Być może są takie kobiety, które to bardzo lubią, natomiast ja nie jestem do tego przyzwyczajona”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lewandowska kusi w sieci! Odsłoniła za dużo!

Górniak i Donatan, konflikt

Wyznaje dalej piosenkarka, a także twierdzi, że dalej jest w posiadaniu tych wiadomości, gdyby je ujawniła to zniszczyłaby nieodwracalnie jego reputacje. Donatan nie dał się poznać jeszcze z takiej strony. Ciekawe co wy sądzicie na ten temat?

„Mimo tego, że mu nie dałam, na Instagramie, przez wiadomości prywatne pisał takie rzeczy, że gdybym to opublikowała, to byłby spalony. Nie zrobię tego, bo sam dał przykład swoją postawą, co myśli o kobietach i jak się do nich odnosi” . Kończy swój komentarz Edyta Górniak.

źródło: Fakt.pl

POLECAMY:

Kurdej Szatan zdradziła kto będzie jej partnerem w „TzG”!
Mucha znów to zrobiła! Robi się gorąco na sam widok
Gessler pozuje na sedesie. Nic dziwniejszego już dziś nie zobaczysz
Margaret przerywa milczenie, co na to Szpak? Cała prawda o The Voice of Poland

Tagi: Edyta Górniak, Donatan, Andromeda, YouTube, Instagram, Eurowizja