Gessler dosłownie odleciała! Widzieli to wszyscy
fot.: Magda Gessler, screen/YouTube

Magda Gessler to wyjątkowa postać w polskim show-businessie, bowiem jest uosobieniem wszystkiego tego, czego brak czasem odczuwamy. Ma styl, twardy charakter, a przy tym nieodparty urok osobisty. Do tego jest ogromnie pracowita, co przełożyło się na jej zawodowy sukces nie tylko jako restauratorki, ale także osobowości telewizyjnej i gwiazdy takich hitów TVN jak „MasterChef” czy „Kuchenne rewolucje”. Teraz, do telewizyjnego portfolio Gessler dochodzi występ w kolejnym odcinku programu „Starsza pani musi fiknąć”. Jakie atrakcje przygotował dla niej jej syn, Tomasz Muller, podczas wspólnej wyprawy do Gwatemali?

Czytaj też: Oficjalna informacja! Michał Wiśniewski w końcu to zrobił

Tomasz Muller to syn niemieckiego dziennikarza Volkharta Mullera i Magdy Gessler, jednak w dzieciństwie nie miał zbyt dobrego kontaktu z matką. Restauratorka nie miała dla niego czasu, bo zajęta była ciężką pracą na zapewnienie bytu rodzinie. Jednak genów nie da się oszukać i Tomasz poszedł w ślady słynnej rodzicielki: zajął się gastronomią i wkrótce będzie miał własny program kulinarny w jednej ze stacji należących do TVN.

Czy ta wyprawa pozwoli odbudować relacje?

Gwiazda TVN i programów "MasterChef" i "Kuchenne rewolucje" szaleje. Magda Gessler i Tomasz Muller podbijają świat w programie "Starsza pani musi fiknąć".
fot.: Magda Gessler i Tomasz Muller, screen/Instagram

Teraz nadeszła wreszcie pora, by zbliżyć się do Magdy Gessler, co umożliwić ma udział w programie „Starsza pani musi fiknąć”. W każdym odcinku serii, dzieci przezywają wraz z rodzicami niesamowite przygody w egzotycznych lokacjach. Tak będzie i tym razem. Tomasz Muller zabiera gwiazdę programów „MasterChef” i „Kuchenne rewolucje” do dalekiej Gwatemali, gdzie przygotował dla niej szereg atrakcji i zadań.

Czytaj też: Kurdej Szatan rzuciła się na dziennikarza! Poszły ostre słowa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Szczegółów nie znamy, ale zapowiedź programu, w której widzimy Magdę bujającą w obłokach tylko po to, by chwilę później zostać aresztowaną przez policję pozwala sądzić, że będzie się działo! Czy program TVN „Starsza pani musi fiknąć” sprawi, że Tomasz Muller i Magda Gessler odbudują swoją relację? Przekonamy się już wkrótce. Trzymamy kciuki i życzymy gwieździe programów „MasterChef” i „Kuchenne rewolucje” świetnej zabawy.

źródło: Instagram, Facebook

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Julia Wieniawa przegięła! W sieci wrze!
Anna Mucha ujawniła prawdę – tak wyglądały jej związki
Gessler nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszyscy to zobaczyli
Z Woźniak Starak nie jest dobrze. Znamy decyzję
Wojewódzki woli parówki! Internauci mają używanie