Czy w tych kieliszkach jest…?! Edyta Górniak raczy się trunkami na wakacjach
fot.: Edyta Górniak, screen/ Instagram

Edyta Górniak wybrała się na egzotyczne wakacje do dalekiej Azji, ale nie straciła zupełnie kontaktu z fanami. Od czasu do czasu gwiazda programu telewizji TVN „My way” wrzuca na Instagram jakieś zdjęcie dokumentujące wypoczynek. Ostatnia taka fotografia wywołała wesołość fanów, bowiem sugerowała, że wokalistka, która zajęła 2 miejsce na konkursie Eurowizja 1994 z piosenką „To nie ja” robi coś, o co nikt by jej nie posądzał.

Czytaj też: Szok! Czy Wiktoria Gąsiewska naprawdę na to cierpi?!

„Jogurt naturalny + nasiona chia, owoce goji, suszony kokos i cynamon” napisała na portalu Instagram gwiazda programu „My way”, wrzucając zdjęcie śniadania. Edyta Górniak postanowiła spędzić wakacje robiąc sobie detoks i zdrowo się odżywiając, ale bateria kolorowych soków, jaką diwa zaprezentowała na fotografii skojarzyła się fanom z zupełne czym innym.

Edyta Górniak wybrała się na wakacje do Azji

Edyta Górniak spędza wakacje w Azji. Fani na Insta śmieją się, że gwiazda "My way" i konkursu Eurowizja (piosenka "To nie ja") przesadza tam z alkoholem
fot.: Edyta Górniak ,screen/ Instagram

Kolorowe napoje w szklaneczkach wyglądają tak, jakby wokalistka, która o włos wygrała konkurs Eurowizja z piosenką „To nie ja” wybrała się na degustację lokalnych alkoholi, a nie oczyszczała organizm. Ale nie możemy mierzyć swoją miarą tego, co Edyta Górniak robi w te wakacje, bowiem wiadomo nie od dziś, że poziom egzaltacji gwiazdy uniemożliwia jej chwalenie się tak przyziemnymi czynnościami, jak picie alkoholu.

Czytaj też: Trump podczas wywiadu ujawnił prawdziwy powód ataku! „Od tego się zaczęło”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niemniej jednak, fani z dużą lubością komentowali kolorową baterię napojów, jaką gwiazda ustawiła przed sobą, bo miło jest czasem wyobrazić sobie, że Edyta Górniak spędza wakacje robiąc to samo, co zwykli ludzie: przesadza z alkoholem i resetuje umysł. Niestety, prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się, czy tak jest naprawdę, bowiem gwiazda dba o swój wizerunek jak mało która.

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Weronika Marczuk zdradza powody rozstania z Pazurą! Będziecie w szoku, co wyznała!
Unia uderza w Polskę i Węgry! Zastosują „specjalne środki”. Wszystko na wniosek polityka z Polski
Prawica w szoku! Hołownia powiedział co sądzi o aborcji i związkach partnerskich.
WHO: Nieznany, śmiercionośny wirus zaatakował! Są pierwsze ofiary
PILNE: Iran zestrzelił ukraiński samolot. Przyznali to oficjalnie