Siwiec puściły nerwy! Zrugała swoich fanów
fot.: Natalia Siwiec, screen/ YouTube

Natalia Siwiec jest przykładem celebrytki, którą do prawdziwej sławy katapultowała nieprzeciętna uroda. Kobieta jest zwyciężczynią różnorodnych konkursów miss, ale to Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, jakie Polska organizowała wraz z Ukraina w 2012 roku stanowiły przełomowy moment w jej karierze, bo wypatrzona przez kamery na trybunach, szybko zyskała nieoficjalny tytuł Miss Euro 2012. Za sławą szybko poszły kontrakty i modelka już wielokrotnie zdobiła okładki takich czasopism, jak Playboy i CKM. Od czasu, gdy dołączyła do grona najpopularniejszych polskich celebrytek (jej Instagram obserwowany jest przez ponad 1 milion obserwujących), fani śledzą jej każdy krok, co ma to bezpośrednie przełożenie na stan portfela gwiazdy, która nie ukrywa, że żyje luksusowo. Na początku tego roku Natalia Siwiec pokazała swój nowy podwarszawski dom, w którym zamieszkała wraz z rodziną, ale ostatnio temat powrócił.

Zakup domu, to dla większości z nas najważniejsza inwestycja w życiu. Nic zatem dziwnego, że dbamy o nieruchomość jak o własne dziecko i staramy się w miarę możliwości zwiększać jego wartość. W świecie celebrytów panują podobne zasady, bo choć nie mają oni aż takich problemów z wzięciem kredytu jak przeciętny Kowalski, to przecież ich domy są dla nich takim samym powodem do chluby, jak dla nas.

Czytaj też: Koniec głośnego romansu! Fani w szoku!

Przekonała się o tym niedawno jedna z fanek śledzących Instagram Miss Euro 2012. Zdjęcie, którym podzieliła się Natalia Siwiec przedstawia ją wraz z córką, a w ich tle widać ich nowy dom. Nowoczesna architektura przykuwa wzrok i zbiera bardzo dobre komentarze fanów, ale niektórym tak bardzo imponuje nowy dom modelki Playboy i CKM, że zadali jej w komentarzach pytanie o nazwę dewelopera, który go zbudował.

Nowy dom to duma Siwiec

Miss Euro 2012, gwiazda okładek magazynów "Playboy" i "CKM", Natalia Siwiec kupiła dom, którym chwali się w serwisie Instagram. Co na to fani?
fot.: Natalia Siwiec i Mia Raduszewska, screen/ Instagram

Gdyby rozmowa toczyła się „na żywo” to zapewne w tym momencie w pomieszczeniu zapadłaby grobowa cisza. A tak, zapytana o swój dom Natalia Siwiec odpisała zdawkowo, że „tego nie budował deweloper”, ale udało jej się w tym krótkim zdaniu zawrzeć tyle lodu i zimna, że od samego czytania ciarki przechodziły po plecach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Magda Gessler odchodzi? Wyjeżdża za granicę!

Więc, gdyby ktoś chciał się dowiedzieć, jak podpaść Natalii Siwiec, to odpowiedź jej prosta: zasugerować, że nie mieszka w wyjątkowym domu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram

POLECAMY:

Mucha dolewa oliwy do ognia. To już oficjalne?!
Woźniak Starak opublikowała wpis… Ludzie mają łzy w oczach
Pazura chwali się dziećmi na Instagramie. Nie uwierzycie do kogo są podobne
Szokujący gość w MasterChef! Nie uwierzycie kto to
Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli