Brawo Prezydencie! Andrzej Duda ogłosił ważną decyzję dla milionów Polaków

Prezydent Andrzej Duda ogłosił kiedy dokładnie nastąpi zniesienie wiz z Polski do Stanów Zjednoczonych. Według głowy państwa ma to nastąpić w 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

– Dzisiaj w Waszyngtonie zostanie ogłoszony oficjalny komunikat o tym, że Polska została przyjęta do programu bezwizowego – ogłosił prezydent Andrzej Duda.

Czytaj też: Fani bezlitośni dla Wendzikowskiej. Posypały się ostre słowa!

– Bezwizowa możliwość podróżowania do Stanów Zjednoczonych do 90 dni w celach turystycznych i w celach biznesowych będzie możliwa od 11 listopada tego roku, a więc dosłownie za kilka dni – poinformował prezydent Andrzej Duda.

– Bardzo dziękuję prezydentowi Donaldowi Trumpowi, który obiecał mi, że Polska będzie przyjęta do programu bezwizowego przed końcem jego kadencji, dziękuję pani ambasador USA w Polsce za zaangażowanie w to i bardzo poważne potraktowanie tej sprawy, dziękuję wszystkim moim rodakom, którzy się w tę sprawę zaangażowali – powiedział Andrzej Duda.

Zobacz również: Magda Gessler ma poważny problem. Tak źle jeszcze nie było!

źródło: Telewizja Republika

Polecamy:

Diana i Marlena szokują widzów. Chodzi o to zdjęcie
Sensacja u Lewandowskich! To już oficjalne
Jarosław Bieniuk będzie miał kolejne dziecko! Wiemy z kim
Szok! Tak wyglądała Lara i Magda Gessler 20 lat temu
Rafał Zawierucha ujawnił rodzinny sekret u Wojewódzkiego

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →