Anna Mucha ujawniła prawdę – tak wyglądały jej związki

Anna Mucha to gwiazda TVP i serialu M jak Miłość, która przez lata była związana z król-em TVN, którym często określany jest Kuba Wojewódzki. Znany dziennikarz komercyjnej stacji niedawno w swojej książce poświęcił aktorce spory jej fragment. Sama Mucha wydaje się dobrze wspominać cztery lata związku z popularnym gwiazdorem. Dziś już jednak jest w związku z zupełnie innym mężczyzną, z którym ma dwójkę dzieci. Wiele osób może się zastanawiać dlaczego Kubie i Annie nie wyszło? Powód jest jeden.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Anna Mucha to przede wszystkim gwiazda stacji TVP i serialu M jak Miłość. Swoją karierę aktorską Mucha rozpoczęła w wieku zaledwie 10 lat grając w filmie „Korczak” w reżyserii Andrzeja Wajdy. Kolejno aktorka została doceniona przez Stevena Spielberga, który zaproponował jej angaż w filmie pt. „Lista Schindlera”. Każdy wróżył Annie wspaniałą karierę, lecz ostatecznie aktorka zatrzymała swój rozwój w rodzimym kraju.

Czytaj też: Michał Wiśniewski potwierdził! Bierze kolejny ślub!

Mucha mając zaledwie 23 lata związała się w 2003 roku z Kubą Wojewódzkim. Bez wątpienia ich związek uchodził za jeden z najbardziej głośnych i rozpoznawalnych w tamtym czasie. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą przez niespełna cztery lata. W 2007 roku ich związek się zakończył. Według mediów powodem rozstania miało być mało dojrzałe podejście do życia Kuby Wojewódzkiego. Po rozstaniu Anna udała się do Stanów Zjednoczonych, gdzie ukończyła studia, a następnie poznała aktualnego partnera, którym jest Marcel Sora.

Anna Mucha to gwiazda TVP i serialu M jak Miłość,  która przez lata była związana z król-em TVN,  którym często określany jest Kuba Wojewódzki.
Anna Mucha to gwiazda TVP i serialu M jak Miłość, która przez lata była związana z król-em TVN, którym często określany jest Kuba Wojewódzki.

Czytaj też: Wstrząsające wyznanie Foremniak! Było źle, ale pomogła jej…

Anna i Marcel są ze sobą od 2008 roku. Przez ponad 10 lat oboje dochowali się dwójki dzieci. Na początku tego roku media doniosły o ich domniemanym kryzysie i rozstaniu. Wszystko na szczęście okazało się być jedynie plotką, a zakochani po tych informacjach pojawili się razem na jednej z filmowych premier.

POLECAMY:

Wielka głupota celebrytów! W jakim świecie oni żyją?!
Maja Bohosiewicz nago w basenie! Panowie, lepiej usiądźcie!
Czy w tych kieliszkach jest…?! Edyta Górniak raczy się trunkami na wakacjach
Szok! Czy Wiktoria Gąsiewska naprawdę na to cierpi?!
Trump podczas wywiadu ujawnił prawdziwy powód ataku! „Od tego się zaczęło”

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →