Szok! Wyszły na jaw powody rozstania Anny i Jakuba

Anna Stelmaszczyk z „Rolnik szuka żony” w TVP zdradziła na portalu Instagram sekret dotyczący swój rozstania z Kubą na początku bieżącego roku.

Czytaj też: Prezydent Filipin kazał strzelać do cywili! Świat w szoku

Dla wielu osób wiadomość o końcu związku Kuby i Anny była wielkim szokiem. Widzowie w tych dwoje upatrywali swoich największych faworytów do tego, że po programie stworzą szczęśliwy związek.

Niestety tak się nie stało, a wraz z początkiem roku Anna poinformowała fanów, że już z Kubą w związku nie jest. Krótki czas po tym doniesienia potwierdził Kuba. Dziś po prawie trzech miesiącach Anna postanowiła zdradzić powód końca ich miłości.

Anna i Kuba w zeszłym roku zostali okrzyknięci największymi gwiazdami programu „Rolnik szuka żony”. Wielu widziało już w nich przyszłą parę małżonków. Niestety z początkiem nowego roku oboje poinformowali w swoich mediach społecznościowych, że już razem nie są.

Anna Stelmaszczyk z „Rolnik szuka żony” zdradziła sekret swój rozstania z Kubą

Dziś do tej sprawy na Instagramie postanowiła wrócić Anna, która postanowiła odpowiedzieć na pytanie fanów dotyczące powodów jej rozstania z Kubą. Okazuje się, że chodziło o cechy osobowości, których przed kamerami ciężko dostrzec.

Było prawdziwe i to są rzeczy, których nie da się udawać w życiu. Poza tym uważam, że zawsze trzeba liczyć się z drugą osobą (…)Nie wyszło. Nagrania były megafajne, podczas tych nagrań było cudownie, ale kończą się nagrania i wychodzą różne inne cechy charakteru i albo te cechy zaakceptujemy, i będziemy z nimi żyć, albo odpuszczamy i dajemy sobie szansę na związek z kimś innym

– powiedziała Anna.

Zobacz również: Mandat za jazdę na rowerze i spacer w parku? Lepiej usiądźcie

Anna wypowiedziała się również na temat producentów programu. Podkreśliła, że nie była nigdy zmuszona przez nich do odgrywania pewnych scen. Wszystko było naturalne.

Nie było nigdy żadnej rzeczy, do której nas zmusili, wręcz przeciwnie, pytali, czy się na to zgadzamy

– wyznała następnie uczestniczka programu.

Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" w TVP zdradziła na portalu Instagram sekret dotyczący swój rozstania z Kubą na początku bieżącego roku.
Anna Stelmaszczyk z „Rolnik szuka żony” w TVP zdradziła na portalu Instagram sekret dotyczący swój rozstania z Kubą na początku bieżącego roku./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Boris Johnson na OIOM-ie. Wydano komunikat

Pokazali jak naprawdę działa maska. Zobacz koniecznie

Andrzej Duda zabrał głos ws. ustawy aborcyjnej

To może Cię również zainteresować:

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →