Magda Gessler szczerze jak nigdy: To była katastrofa!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka prowadzi również takie programy jak Sexy Kuchnia Magdy Gessler na kanale Food Network oraz program MasterChef. Nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler jest jednym z największych autorytetów kulinarnych w Polsce. Celebrytka w jednym z wywiadów wypowiedziała się na temat swojej pracy. Jak do tej pory gwiazda wykonała grubo ponad 100 głośnych rewolucji. Jedne przebiegały w sposób zgodny z założeniami gwiazdy, lecz zdarzały się także sytuację, kiedy to cierpliwość Magdy Gessler była wystawiana na ciężką próbę.

Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje TVN

Czytaj też: Szok! Oliwia Bieniuk wygląda już zupełnie jak jej matka!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Magda Gessler to gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje.  programy jak Sexy Kuchnia Magdy Gessler na kanale Food Network oraz program Masterchef.
Magda Gessler/ screen YouTube

Gwiazda i prowadząca takich programów jak Kuchenne Rewolucje, MasterChef – Magda Gessler to bez wątpienia olbrzymia gwiazda polskiego show biznesu. Celebrytka słynie z olbrzymiego temperamentu, co udowodniła między innymi za sprawą programu „Sexy Kuchnia Magdy Gessler na kanale Food Network Polska. Wszystko jednak rozpoczęło się od kultowych rewolucji. Magda Gessler propozycję pracy nad programem otrzymała w 2010 roku. Od tamtego czasu minęło już prawie dziesięć lat. Dziś gwiazda w jednym z wywiadów postanowiła dokonać wspomnień najlepszych i najgorszych wspomnień związanych z misją przeprowadzania zmian w gastronomicznych lokalach. Gdzie rewolucję najbardziej się nie udały zdaniem Magdy Gessler?

Czytaj też: Julia Wieniawa rozpala wyobraźnię! Lepiej usiądźcie, robi się gorąco!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nieudane rewolucje

– Tak było m.in. z lokalem w Żywcu. Dramat, który się tam rozgrywał, był jeszcze większy niż to, co zostało wyemitowane w telewizji. To przygnębiające, gdy na oczach bezradnego dziecka nieszczęśliwy człowiek, w szale złości, pali plakat z moim wizerunkiem i grozi, że mnie zabije! A w tym miejscu mogła powstać naprawdę fantastyczna restauracja, bo pomysł, który na nią miałam, był zdecydowanie jednym z najlepszych. Niestety, starania całej ekipy poszły na marne.

Magda Gessler została również zapytana o to, czy ciężko się z nią pracuje?

– Tak plotkują? (śmiech) Bać się mnie powinni tylko ludzie, którzy w swoich restauracjach próbują truć innych. Z moim zespołem przez wszystkie serie „Kuchennych rewolucji” dotarliśmy się i zgraliśmy. Nauczyliśmy się akceptować swoje wady, doceniać zalety i metody pracy. Jesteśmy niemal jak rodzina, rozumiemy się bez słów. Gdyby każda restauracja w Polsce miała taką załogę, z jaką ja mam przyjemność współpracować, bylibyśmy kulinarną potęgą. A ja pewnie zostałabym bezrobotna! – podkreśliła Magda Gessler – gwiazda TVN i MasterChef.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Ewa Farna olewa Polaków?! Ludzie wściekli!
Polska we łzach. Woźniak Starak po raz pierwszy powiedziała to po śmierci męża
Straszne chamstwo w „Big Brother”! Fani wściekli, TVN7 milczy.
Gessler zatkało! „To najlepsze co jadłam!” Kuchenne Rewolucje nie będą potrzebne?
Wieniawa dała popis narcyzmu? „W Polsce nie ma drugiej takiej jak ja”
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →