Grabowski jest poważnie chory? Śmiertelne zagrożenie

Andrzej Grabowski w ostatnim wywiadzie dla Radio Zet przyznał się, że cierpi na poważną chorobą, jest to depresja. Gwiazdor stacji Polsat i serialu „Świat według Kiepskich”, znany wszystkim Ferdek Kiepski cierpi na tą niebezpieczną przypadłość już od dłuższego czasu.

Tak wielka rozpoznawalność i sukces jaki odniósł „Świat według Kiepskich” to głównie zasługa umiejętności aktorskich jakie zaprezentował Andrzej Grabowski i to jak umiejętnie ukazał nam złożoność postaci jaką jest Ferdek Kiepski. Stacja Polsat korzysta już z tego niemal 20 lat, bo tyle jest już emitowany na ich antenach serial.

CZYTAJ TEŻ: Czy w tych kieliszkach jest…?! Edyta Górniak raczy się trunkami na wakacjach

Rola pijaka i nieroba jakim jest Ferdek musiała odcisnąć piętno na aktorze. Mimo kunsztu i warsztatu Grabowski przez lata nie mógł otrząsnąć się z łatki „Ferdka”, jak wyznał w jednym z wywiadów pojawiła się w końcu depresja. Niepokojące słowa dają do myślenia i fani aktora nie przestają się martwić.

Depresja: Media podejrzewają, że Andrzej Grabowski na nią cierpi

Depresja: Radio Zet podaje, że Andrzej Grabowski (Świat według Kiepskich, Polsat) na nią cierpi. Ferdek Kiepski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ról.
Fot.: Andrzej Grabowski, screen/ YouTube

„Człowiek budzi się i myśli: A po co mi to wszystko? Przecież kiedyś też się budziłem, może to był inny sufit, na ścianach nie było obrazów, ale byłem młody, życie miałem przed sobą. A teraz?”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Czy Wiktoria Gąsiewska naprawdę na to cierpi?!

Słowa te rzeczywiście mogą martwić. Depresja jest bardzo groźną chorobą, a często pierwsze objawy to właśnie takie stwierdzenia jak powyżej. Jak podaje Radio Zet mimo kochających córek, które ułożyły sobie życie. A także są rozpoznawalnymi aktorkami. Oraz kolejnych sukcesów na polu zawodowym, aktorem mógł wstrząsnąć rozwód, który miał miejsce w 2018 roku. Trzeba jednak mieć nadzieję, że aktor poradzi sobie z demonami w swoim życiu i jeszcze nie raz zobaczymy go w kolejnych wielkich rolach w telewizji, kinie, czy na deskach teatrów.

źródło: Radio Zet

POLECAMY:

Trump podczas wywiadu ujawnił prawdziwy powód ataku! „Od tego się zaczęło”
Weronika Marczuk zdradza powody rozstania z Pazurą! Będziecie w szoku, co wyznała!
Unia uderza w Polskę i Węgry! Zastosują „specjalne środki”. Wszystko na wniosek polityka z Polski
Prawica w szoku! Hołownia powiedział co sądzi o aborcji i związkach partnerskich.
WHO: Nieznany, śmiercionośny wirus zaatakował! Są pierwsze ofiary

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →