Barbara Kurdej-Szatan bierze rozwód? Sytuacja jest poważna

Kryzys w związku aktorów: Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan biorą rozwód? – tak mogło się stać kilka lat temu, lecz z pomocną dłonią małżeństwu artystów przybyła siostra Basi – Kasia Kurdej-Mania.

Czytaj też: Prezydent Filipin kazał strzelać do cywili! Świat w szoku

O tym, że małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan przeżywa wzloty i upadki mówiło się już od dawna. W zasadzie od roku media starają się ten temat poruszać i wyciągać coraz to bardziej intrygujące smaczki z ich wspólnego życia.  Dziś się okazuje,  że w pewnym momencie w relacjach małżonków było bardzo źle,  lecz wówczas z pomocą przyszła im starsza siostra aktorki.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan niedawno obchodzili dziesiątą rocznicę swojego ślubu. Jednak mało brakowało,  a by do tego jubileuszu mogłoby wcale nie dojść. Okazuje się bowiem,  że para aktorów kilka lat temu przechodziła kryzys.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan biorą rozwód?

Małżonkowie przestali się w wielu kwestiach ze sobą dogadywać i w takiej sytuacji byli coraz bliżej podjęcia decyzji o rozwodzie. Na szczęście w porę z pomocą przybyła im siostra aktorki,  która wprowadziła relację Basi i Rafała na właściwe tory.

Różne błahostki urastały do rangi ogromnych problemów. Stwierdziliśmy, że nie pasujemy do siebie i trzeba się rozstać (…) Pracowaliśmy nad naszym związkiem. Trzeba walczyć o siebie. Żeby nie było nudy i rutyny

– zdradziła żona Rafała.

Zobacz również: Mandat za jazdę na rowerze i spacer w parku? Lepiej usiądźcie

Dziś para jest szczęśliwa,  a niedawno świętowała dziesięciolecie zawarcia związku małżeńskiego.

Strzeliło nam 10 lat! Lat niezwykle barwnych, pełnych miłości, ogromnych emocji, uniesień, radości, płaczu, wzruszeń, kłótni i zrozumienia. A także śmiechu, wspólnych inspiracji, poszukiwania sensu i poznawania świata. Dziękuję ci kochanie za to i życzę nam kolejnych 1000000 lat razem”.  

Kryzys w związku aktorów: Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan biorą rozwód? - Z   pomocną dłonią małżeństwu artystów przybyła siostra Basi
Kryzys w związku aktorów: Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan biorą rozwód? – Z pomocną dłonią małżeństwu artystów przybyła siostra Basi/ screen YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Trump grozi Indiom: „Albo pomożecie, albo…”

Fatalne wieści: Ministerstwo Zdrowia podało nowy bilans

Rozenek w żałobie, śmierć przyszła nagle

To może Cię również zainteresować:

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →