Masakra! Kurdej Szatan ostro przesadziła. Fani wściekli

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji telewizyjnej Polsat oraz takich serialów telewizyjnych jak M jak Miłość oraz W Rytmie Serca. Aktualnie aktorka zaangażowała się w najnowszą kampanię reklamową znanej marki produkującej szampony do mycia włosów. Niestety całe przedsięwzięcie spotkało się z olbrzymią krytyką ze strony internautów, którzy oskarżyli aktorkę o promowanie produktów firmy, która ich zadaniem przeprowadza badania na zwierzętach.

Kurdej Szatan i skandal

Barbara Kurdej Szatan to wielka gwiazda polskiego show biznesu. W czerwcu 2014 była współprowadzącą 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Prowadziła programy Telewizji Polskiej: Kocham cię, Polsko!, The Voice of Poland, The Voice Kids i Dance Dance Dance. 30 czerwca 2019 razem z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem poprowadziła również koncert Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje, który był transmitowany w telewizji Polsat. Aktualnie aktorka jest jedną z uczestniczek tanecznego show -Taniec z Gwiazdami.

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji telewizyjnej Polsat oraz takich serialów telewizyjnych jak M jak Miłość oraz W Rytmie Serca. Aktualnie aktorka zaangażowała się w najnowszą kampanię reklamową znanej marki produkującej szampony do mycia włosów. Niestety w ostatnim czasie gwiazda spotkała się ze sporą krytyką skierowaną pod jej adresem. W takiej sytuacji aktorka postanowiła zareagować i wyjaśnić wszelkie niejasności.

 „Wiecie przecież, że zawsze angażuję się we wszelkie projekty promujące dbanie o nasze środowisko, sprzątanie ziemi, recykling, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną. Kocham zwierzęta! Nie dam zrobić im krzywdy. Przed podpisaniem umowy reklamowej jednym z moich warunków było, aby marka nie testowała na zwierzętach. Takie zapewnienie otrzymałam” – pisze Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej Szatan to jedna z największych gwiazd stacji telewizyjnej Polsat oraz takich serialów telewizyjnych jak M jak Miłość oraz W Rytmie Serca.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Czytaj też: Wojewódzki przesadził! Mieszkańcy tego miasta będą wściekli!

Aktorka broni markę

 „Chińczycy na własną rękę wykonują” testy na zwierzętach. „Producenci H&S nie testują na zwierzętach. Od lat opracowują i wdrażają nowe, alternatywne technologie badań. Dotyczy to także właśnie rynku chińskiego. Jednak w Chinach, z powodu regulacji prawnych. Chińczycy sami na własną rękę wykonują testy i to odbywa się bez udziału producenta H&S! Oczywiście, można by rzec – to niech H&S nie sprzedaje Chinom! Jednak H&S to marka światowa, istniejąca od wielu wielu lat i podejrzewam, że wycofać się nagle z całych Chin nie jest takie łatwe” – podkreśliła aktorka M jak Miłość.

Budowa i remont - porównaj na Ceneo

Czytaj też: Szokujące informację o Kubie i Annie z Rolnik szuka Żony!

Kurdej Szatan podkreśliła, że marka „stara się o to, aby alternatywne metody testowania kosmetyków były uznawane przez chińskie władze i aby nie wykonywały one już testów na zwierzętach””.I uwaga! W wyniku tych działań władze chińskie ostatnio ogłosiły, że w przypadku wielu różnych produktów akceptują alternatywne oceny bezpieczeństwa które NIE BAZUJĄ na testach przeprowadzanych na zwierzętach!” – czytamy.

tagi: M jak Miłość

POLECAMY:

Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie. To co ujawniła jest straszne
Adamczyk u Kuby. Wszyscy byli w szoku, co wyznał aktor!
Lewandowski otwiera nowy biznes. Nie uwierzycie co to!
Rolnik szuka Żony: Szok! Faworytka opuściła program!
Siwiec puściły nerwy! Zrugała swoich fanów

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →