Michał Wiśniewski powiedział co sądzi o Kaczyńskim. Wszystkim opadły szczęki

Michał Wiśniewski i Agnieszka Gozdyra spotkali się w programie „Skandaliści” w telewizji Polsat, gdzie rozmawiali na temat wyborów oraz prezesa PiS (Jarosław Kaczyński).

Polecamy również: Niemcy wyszli na ulice! Do akcji wkroczyły służby

Michał Wiśniewski niedawno w bardzo krytyczny sposób odniósł się do przeprowadzania w najbliższym czasie wyborów prezydenckich. Mimo wszystko dziś w pełni krytykuje sugestię ze strony opozycji w sprawie ich bojkotu.

Na dodatek przy okazji wywiadu piosenkarz wypowiedział się na temat Jarosława Kaczyńskiego, którego ocenił w bardzo ciepły sposób. Zdradził również na kogo w najbliższych wyborach na pewno nie zagłosuje.

Michał Wiśniewski jest znany przede wszystkim z gry w zespole „Ich Troje”. W ostatnim czasie piosenkarz ponownie stara się wspinać na szczyt sławy w polskim show biznesie, lecz sam przy tym przyznaje, że w konfrontacji z młodym pokoleniem artystów jest mu ciężko się przebić.

Michał Wiśniewski i Jarosław Kaczyński

Czerwonowłosy piosenkarz w ostatnim czasie zaangażował się również w tematy polityczne. Chodzi tu między innymi o organizację 10 maja wyborów prezydenckich, które z powodu epidemii koronawirusa w Polsce budzą bardzo mieszane uczucia wśród ludzi.

Opozycja od dawna bardzo krytycznie podchodzi do Jarosława Kaczyńskiego. Mimo wszystko według Michała Wiśniewskiego – prezes PiS to geniusz.

Dla mnie Kaczyński jest geniuszem, tak te klocki poukładać, chłopa, robotnika i inteligenta pracującego. To naprawdę trzeba być geniuszem. Nie pozostaje nam nic innego, jak pokornie czekać, bo jak widać Polacy nie jednoczą się w takich sytuacjach

– ocenił Michał Wiśniewski.

Piosenkarz powiedział również, z jakiego powodu Polacy mimo sprzeciwu wobec władzy nie mają zamiaru wychodzić na ulicę w geście protestu.

Polecamy także: Czesi wprowadzili „inteligentną kwarantannę”- Co to jest?

Siedzimy sobie wygodnie, nieważne, czy ktoś nas kupuje za 500+ , 1000+, czy 5000+. Chcieliśmy demokracji. Trzeba sobie jasno odpowiedzieć na pytanie, czego oczekujemy. Jeżeli oczekujemy poprawności politycznej, to czas się obudzić. Wybraliśmy – mamy

– wyjaśniał piosenkarz.

Wiśniewski zdradził także na kogo z pewnością nie zagłosuje 10 maja.

Nie mogę zagłosować na szlachciankę, która nie ma wiedzy.

Michał Wiśniewski i Ewa Gozdyra spotkali się w programie "Skandaliści" w TV Polsat, gdzie rozmawiali na temat wyborów oraz prezesa PiS (Jarosław Kaczyński).
Michał Wiśniewski i Agnieszka Gozdyra spotkali się w programie „Skandaliści” w TV Polsat, gdzie rozmawiali na temat wyborów oraz prezesa PiS (Jarosław Kaczyński)./ screen YouTube

Źródło: Polsat News

Polecamy również:

Rosati straciła pracę! Wszystko przez ujawnienie szokującej prawdy

Gessler zaniemówiła ze szczęścia! Nie uwierzycie

Szok! Żona Pawła z „Rolnik szuka żony” szczerze o aborcji

, , , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →