Musiał wywołał skandal: publicznie upokorzył Kożuchowską i Karolaka

Maciej Musiał upokorzył Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka na rozdaniu Orłów. Musiał pozwolił sobie na małą uszczypliwość, w związku z tym, że TVP postanowiło zakończyć produkcję, „Rodzinka.pl”, serial znika z anteny. Maciej Musiał raczej nie musi martwić się na brak zajęcia, jego kariera rozwija się w szybkim tempie. Jaka będzie jednak sytuacja innych gwiazd serialu?

Kultowy już serial „Rodzinka.pl” gościł na antenach TVP przez ponad dziesięć lat. Produkcja szybko osiągnęła olbrzymią popularność, co było w dużej mierze zasługą odpowiednio dobranej obsady. Jeżeli chodzi o Karolaka i Kożuchowską byli oni już gwiazdami naszego kina, ale wszyscy młodzi aktorzy wybili się własnie dzięki „Rodzince.pl”. Warto tutaj wspomnieć chociażby Macieja Musiała, Julię Wieniawę, Wiktorię Gąsiewską, czy Adama Zdrójkowskiego.

Czy Maciej Musiał rzeczywiście upokorzył Kożuchowską i Karolaka?

Informacja o rezygnacji Telewizji polskiej z dalszej produkcji serialu spadła tak na aktorów jak i fanów jak grom z jasnego nieba. Nikt się tego nie spodziewał, gdyż mimo spadku oglądalności, była ona nadal przynajmniej przyzwoita.

Podczas niedawnej gali „Orły 2020” Maciej Musiał, odtwórca roli Tomka Boskiego, najstarszego syna, pozwolił sobie na małą uszczypliwość względem starszych partnerów z planu.

„Dobry wieczór państwu. Dla mnie odkryciem tego roku jest istnienie świata bez „Rodzinki.pl”. Mnie udało się znaleźć od razu robotę, ale Karolak i Kożuchowska z dnia na dzień zostali praktycznie bez środków do życia. Dlatego myśląc, na co przekażecie swój 1% podatku, proszę, myślcie o nich”

Czytaj też: Na co zmarł Królikowski? Przyczyna była inna niż wszyscy myśleli

Jego wypowiedź wywołała gwałtowny wybuch śmiechu na widowni. Jak myślicie czy para aktorów poczuła się dotknięta takim stwierdzeniem? Czy jednak uznali to tylko za żart, który nie miał w założeniu być złośliwy?

Maciej Musiał upokorzył Kożuchowską i Karolaka, serial Rodzinka.pl właśnie się zakończył, jak dalej będzie się rozwijała kariera młodego aktora?
Maciej Musiał upokorzył Kożuchowską i Karolaka, serial Rodzinka.pl właśnie się zakończył, jak dalej będzie się rozwijała kariera młodego aktora? Screen/ YouTube

źródło: Pomponik

Polecamy także:

Kurdej-Szatan wyleciała przez Manowską? Mocne oskarżenia

Łzy napływają do oczu. Królikowski nagrał film… Mało kto o nim wiedział

Greta Thunberg zdemaskowana! Minutowy film ujawnił prawdę

Tarczyński dopadł Michnika. Naczelny GW zapamięta to długo

Aborcja na TikToku. Zadowolona pokazała zabieg, w sieci wrze

Gessler z biologiczną bzdurą roku. Radzi jak się chronić przed koronawirusem

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →