Widzowie wściekli! Oszustwo w „Sanatorium Miłości”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oszustwo w Sanatorium Miłości TVP: Wojtek z Sanatorium Miłości (A właściwie Władysław) to jeden z uczestników programu, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Nie ulega wątpliwości, że Wojciech jest jednym z tych uczestników, który na nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony damskiej części uczestników programu. Niestety dziś się okazuje, że Wojciech wcale Wojciechem nie jest. Dziś media głośno mówią o przekręcie w programie, którego prowadzącą jest Marta Manowska.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Niesamowite wieści! Barbara Kurdej-Szatan – ta ciąża to cud
  2. Wojewódzki ostro o Woźniak-Starak. Okrutnie ją obraził
  3. Michał Wójcik z „Ani Mru Mru” stracił prawie milion złotych! Ujawniono koszmar

Oszustwo w Sanatorium Miłości TVP

Wojtek z Sanatorium Miłości (A właściwie Władysław) to jeden z uczestników programu, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Kuracjusz bez wątpienia cieszy się sporym powodzeniem u kobiet uczestniczących w programie prowadzonym przez Martę Manowską. Okazuje się jednak, że mężczyzna w rzeczywistości nazywała się zupełnie inaczej. Wojciech to tak naprawdę Władysław. Mężczyzna w dowodzie jest Władkiem, lecz od lat rodzina oraz przyjaciele mówią na niego Wojtek. W taki właśnie sposób stał się już trzecim uczestnikiem show, który nosi to imię.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Gwiazda Polsatu nie żyje. Zmarła kilka miesięcy po ślubie

Kim jest Wojciech z Sanatorium Miłości?

„Pan Wojciech to mieszkaniec Warszawy. Od 6 lat jest emerytem. Gdy przestał pracować, obiecał sobie, że będzie robił wszystko to, na co wcześniej brakowało mu czasu. Pierwsze trzy lata były jednak ciężkie, ponieważ opiekował się chorą mamą. Później nauczył się języka włoskiego, został aktorem-amatorem w Teatrze Studio. Rozpoczął treningi na siłowni, ponieważ tam motywuje go do działania grono młodszych pań. Kupił organy elektryczne i choć jest samoukiem, dość dobrze na nich gra. Uwielbia też tańczyć i szuka partnerki, z którą mógłby dzielić tę pasję.”

– czytamy na temat Pana Wojtka na oficjalnej stronie programu Sanatorium Miłości.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na czym polega program Sanatorium?

Sanatorium miłości to w pełni polski program telewizyjny typu reality show tworzony w formie telenoweli dokumentalnej prowadzony przez Martę Manowską i emitowany na antenie TVP1 od 20 stycznia 2019. Pomysłodawcami programu są Piotr Poraj-Poleski i Iwona Karpiuk. Program emitowany jest co sobotę i gromadzi przed telewizorami miliony widzów.

Czytaj też: Polacy będą masowo tracić prawa jazdy. Wszystko przez nowy przepis

Oszustwo w Sanatorium Miłości TVP: Wojtek z Sanatorium Miłości (A właściwie Władysław) to   uczestnik programu,  którego prowadzącą jest Marta Manowska.
Sanatorium Miłości/ screen YouTube

POLECAMY:

Edyta Górniak kończy karierę? Ma dosyć

Doda nie wytrzymała! Ostro o Majdanie i Rozenek

Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Szok! Jackowski ujawnia prawdę o śmierci przyjaciela Stonogi

Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →