Juror „The Voice” odchodzi! Ujawniono szokujące kulisy

Dla wielu widzów TVP to szok, juror The Voice of Poland, Patrycja Markowska odchodzi z programu i ujawnia kulisy swojej decyzji. Co było powodem odejścia gwiazdy z show?

Czytaj też: Najczarniejsza doba w Polsce. Rekord zgonów i zakażeń

Patrycja Markowska zrezygnowała z bycia jurorem w programie rozrywkowym produkowanym dla TVP pod tytułem The Voice of Poland. Piosenkarka zdradziła kulisy powstawania programu, a także wyznała, że za nic w świecie nie już do niego nie wróci.

To stwierdzenie zaskoczyło niemal wszystkich. Fani programy byli dotąd przekonani, że atmosfera panująca na planie The Voice jest raczej radosna. Prawda okazuje się jednak być zupełnie inna.

Jurorka The Voice of Poland, Patrycja Markowska opuszcza program

Przez lata istnienia show na polskim rynku, na fotelach jurorów zasiadło już bardzo wielu znakomitych artystów. Teraz jeden z jurorów, Patrycja Markowska postanowiła zrezygnować z pełnienia tej funkcji. Piosenkarka przyznała, że presja, która towarzyszy ocenianiu uczestników trochę ją przerosła, było to za bardzo stresujące.

Zobacz również: To nas czeka w najbliższych dniach. Prognoza rozwoju koronawirusa

„Nie wrócę do „The Voice”. Podczas nagrywania tego programu nie spałam, bardzo się przejmowałam. Było mnóstwo emocji, trochę tych przesadzonych”

– wyznała szczerze Patrycja Markowska.

Wokalistka przyznała, że spodziewała się luźniejszej atmosfery podczas kręcenia show. Jednak okazało się, że presja była dla niej zbyt duża. Wielu uczestników uważało odpadnięcie z programu, za pogrzebanie szans na zrobienie kariery.

„To powinna być bardziej zabawa. Ludzie myśleli tam, że jak odpadną z programu, to jest koniec ich życia zawodowego”

– dodała następnie przejęta Patrycja.

Dla wielu widzów TVP to szok, juror The Voice of Poland, Patrycja Markowska odchodzi z programu i ujawnia kulisy swojej decyzji
Dla wielu widzów TVP to szok, juror The Voice of Poland, Patrycja Markowska odchodzi z programu i ujawnia kulisy swojej decyzji. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Będą kolejne zaostrzenia! Więcej uprawnień dla policji

Chiny zataiły prawdziwy rozmiar pandemii? Ujawniono raport wywiadu USA

Szokująca reakcja Biedronki na nowe obostrzenia. Pierwszy raz w historii

To może Cię również zainteresować:

Kolejne zgony i zakażenia w Polsce. Resort podał nowe dane

Maciej Stuhr obraża Andrzeja Dudę! „Jak g*wno z barana”

Kaufland oferuje zakupy bez wychodzenia z domu. Sprawdź!

, ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →