Roksana Węgiel pokazała jak wygląda jej tata. Szok

Roksana Węgiel (Roxie) i jej tata (Rafał Węgiel) podbijają Instagram. Gdy Roxie pokazała swojego ojca, damska część fanów wokalistki zamarła.

Czytaj też: Mandat za jazdę na rowerze i spacer w parku? Lepiej usiądźcie

Nie ulega wątpliwości, że Roksana Węgiel to aktualnie jedną z największych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Roxie do świata polskiego show biznesu weszła przebojem. Wszystko zaczęło się od wygranej nastolatki w „The Voice Kids”. Następnie ta wygrana dała jej przepustkę do reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji dla dzieci w Mińsku. To tam polska wokalistka osiągnęła olbrzymi sukces i wygrała pierwszy raz dla polski statuetkę konkursu Eurowizji.

Dziś młoda piosenkarka jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Aktualnie sprawami jej kariery zajmują się przede wszystkim rodzice. Do pewnego czasu robiła to głównie mama Roksany, która ostatnie oddała tę funkcję w ręce taty młodej piosenkarki.

Powodem takiej sytuacji ma być ciąża Pani Edyty. W takiej sytuacji sprawami menedżerskimi młodej gwiazdy zajął się Pan Rafał Węgiel – tata Roxie. Już teraz wiadomo, że mężczyzna cieszy się olbrzymią popularnością wśród internautów i przede wszystkim fanów swojej córki.

Roksana Węgiel (Roxie) i jej tata (Rafał Węgiel) podbijają portal Instagram.

Tata Roksany Węgiel aktualnie robi się bardzo popularny. Dokładnie dwa miesiące temu Pan Rafał założył profil na portalu społecznościowym Instagram. Mężczyzna w tym czasie opublikował tam tylko osiem zdjęć, lecz to nie okazało się przeszkodą przed zdobyciem popularności w internecie. Aktualnie Rafała Węgla na Insta obserwuje aż 16 tysięcy internautów. Jest to bez wątpienia spory wynik, jak na tak krótki czas od momentu założenia przez Pana Rafała profilu. Czyżby rosnąca sława przypadła do gustu tacie Roxie?

Kim jest Rafał Węgiel?

Rafał Węgier pracuje jako przedstawiciel handlowy. Z dostępnych informacji wiadomo, że mężczyzna prowadzi także w Jaśle własną działalność gospodarczą. Aktualnie to właśnie on jest odpowiedzialny za losy kariery swojej córki – Roksany Węgiel. Wcześniej tymi sprawami zajmowała się mama gwiazdy – Edyta Węgiel, lecz w październiku zeszłego roku musiała oddać obowiązki mężowi z powodu zajścia w ciążę. Na zdjęciach z córką Pan Rafał wygląda na zadowolonego z pełnienia nowych zadań. Sama Roxie niejednokrotnie podkreślała, że tata jest dla niej jedną z najważniejszych osób w jej życiu.

„Jest niesamowity. Ale przecież to oczywiste, jestem jego ukochaną córeczką”

– mówiła w rozmowie z Vivą Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel (Roxie) i jej tata (Rafał Węgiel) podbijają portal Instagram. Nie ulega wątpliwości, że Roksana Węgiel to gwiazda...
Roksana Węgiel (Roxie) i jej tata (Rafał Węgiel) podbijają portal Instagram

Polecamy także:

Młynarskiej puściły nerwy! Nie ma zamiaru przestrzegać zaostrzeń?

Przybywa ofiar śmiertelnych i zakażonych – najnowsze informacje

Pacjent opublikował nagranie z polskiego szpitala. Koszmar

To może Cię również zainteresować:

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →