Roksana Węgiel wyjeżdża z Polski! To już pewne

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel wyjeżdża z Polski po tym jak dostała propozycję współtworzenia programu „Eska odwołuje zimę”, kariera znowu nabiera tempa, szczegóły jak zwykle można zobaczyć na koncie Insta młodej gwiazdy. Fani Roxie są zadowoleni, że ich ulubienica wraca do pracy. Ponownie będzie można obserwować rozwój jej kariery. Tymczasem młoda wokalistka pochwaliła się do jakiego egzotycznego kraju wyjeżdża. Można pozazdrościć.

Roksana Węgiel wyjeżdża z Polski

Młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej, Roksana Węgiel jest wciąż na szczycie. Każdy kolejny singiel staje się hitem bardzo chętnie puszczanym we wszystkich rozgłośniach radiowych w Polsce. Jedna z nich – eska- postanowiła złożyć Roxie ciekawą propozycję. Chodzi o program „Eska odwołuje zimę”. Informacja jest już oficjalna i wiadomo również gdzie Roksana Węgiel wyjeżdża.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Marta Manowska załamała się, wylał się na nią nieprawdopodobny hejt

Nieliczni szczęściarze biorący udział w konkursie mieli okazje załapać się na wyjazd razem z Roksaną Węgiel. Jej najzagorzalsi fani wielokrotnie już w komentarzach podkreślali, że ich marzeniem było by być u boku swojej idolki podczas nagrywania programu radia Eska. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Roksana Węgiel wyjedzie za granicę. Nie wszystkim jednak było dane wygrać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Eska odwołuje zimę”

Jest czego zazdrościć, bowiem okazuje się, że Roksana Węgiel wyjeżdża na słoneczną Dominikanę. To tam własnie będzie realizowany program. Piosenkarka weźmie udział w słynnym wydarzeniu rozgłośni. Wraz z nią wyjeżdżają znani wszystkim prezenterzy oraz garstka szczęśliwców wyłoniona z grona słuchaczy. Jest to nie lada przygoda, siedzieć na Dominikanie podczas gdy w kraju pogoda raczej nie nakręca pozytywnie.

„Brakuje ci energii i dobrego humoru, kiepsko znosisz niskie temperatury i brak słońca oraz odliczasz dni do wiosny? Radio ESKA przychodzi z pomocą! Jedną z gwiazd, która umili czas, będzie Roksana Węgiel”

– brzmi komunikat Eski opublikowany na stronie radia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem wśród słuchaczy. Nie dziwi to ze względu na fakt jak popularna w Polsce stała się piosenkarka. Roksana Węgiel może śmiało powiedzieć, że jej kariera toczy się we właściwym kierunku i zapewne każdy moment z wyjazdu z radiem Eska będzie można obejrzeć na koncie Insta gwiazdy.

Roksana Węgiel wyjeżdża z Polski po tym jak dostała propozycję współtworzenia programu "Eska odwołuje zimę", kariera znowu nabiera tempa, szczegóły na Insta
Roksana Węgiel wyjeżdża z Polski po tym jak dostała propozycję współtworzenia programu „Eska odwołuje zimę”, kariera znowu nabiera tempa, szczegóły na Insta

źródło: Radio Eska

Polecamy także:

Stan zdrowia Kotysa się pogorszył. To nie może być koniec

Woźniak-Starak ogłosiła szokującą decyzję! Nikt się tego nie spodziewał

Edyta Górniak pokazała się bez makijażu. Fanom opadły szczęki

Przeczytaj również:

Wtopa telewizji TVN! „Hotel Paradise” zmiażdżony przez widzów

Sensacyjny wpis na Insta! Czy właśnie Anna Mucha potwierdziła rozstanie?

Polska zagrożona koronawirusem? Nie jesteśmy przygotowani, lekarze przerażeni

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →