To co zrobił Wiśniewski zszokowało wszystkich! Mówiła o tym cała Polska

Michał Wiśniewski i Mandaryna (Marta Wiśniewska) byli małżeństwem i gwiazdami reality show „Jestem jaki jestem” TVN. Niedawno obchodziliśmy rocznicę ich zaślubin na samym biegunie północnym! Transmisja tego wydarzenia była śledzona przez miliony Polaków i trzeba przyznać, że była to najbardziej medialna polska para z początków nowego milenium. Jakie dziś relację mają ze sobą byli małżonkowie?

Michał Wiśniewski i Mandaryna (Marta Wiśniewska) – gwiazdy reality show „Jestem jaki jestem” TVN.

CZYTAJ TEŻ: Szok! Oto kim jest Mateusz Gessler dla Magdy

Michał Wiśniewski i Mandaryna (Marta Wiśniewska) byli małżeństwem i gwiazdami reality show "Jestem jaki jestem" TVN. Ich ślub przeszedł do historii.
Michał Wiśniewski i Mandaryna (Marta Wiśniewska) byli małżeństwem i gwiazdami reality show „Jestem jaki jestem” TVN. Ich ślub przeszedł do historii.

Michał Wiśniewski i Mandaryna (Marta Wiśniewska) wzięli pierwszy raz ślub cywilny w 2002 roku. O tym wydarzeniu jednak mało kto wiedział, ponieważ oficjalnie Marta i Michał uchodzili za partnerów nie żyjących w formalnym związku. Po pewnym czasie na fali popularności zespołu Ich Troje para otrzymała propozycję wzięcia udziału w reality show „Jestem jaki jestem”, którego emisja odbywała się w stacji TVN. Formuła programu polegała przede wszystkim na śledzeniu codziennych poczynań Michała i Marty. Zwieńczeniem show bez wątpienia był ślub państwa Wiśniewskich na biegunie północnym, który obejrzały miliony widzów. Dziś już takich rzeczy nikt nie robi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska prawie nago znowu rozpala! Nie oderwiecie się od tego zdjęcia

Nie jestem zdenerwowana. Jak już będę gotowa, to myślę, że dotrze do mnie, że jestem przed wielką uroczystością – mówiła do kamery przed ślubem Mandaryna.

Jak całe zdarzenie komentował Michał Wiśniewski?

Ten ślub można było wziąć w kościele w Łodzi, ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mógł spełnić swoim dzieciom to marzenie małego chłopczyka, który marzy o tej bajce. O to się postaram, tak mi dopomóż Bóg – mówił.

Dziś wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Bez zastanowienia można ich określić mianem dobrych przyjaciół.

Tagi: Michał Wiśniewski, Mandaryna, Jestem jaki jestem, TVN

POLECAMY TAKŻE:

Wojewódzki na Insta o jego romansie z Anną Muchą!
Sensacja w Rolnik szuka Żony. Widzowie w szoku!

Polecamy również:

Kryzys małżeński u Kurdej Szatan! Mąż komentuje sytuację
Syn Edyty Górniak powiedział co myśli o LGBT
Gessler upokorzona publicznie! Internauci nie dowierzają

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →