Anna z „Rolnika” przeszła metamorfozę. Wygląda pięknie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Bardowska i jej mąż Grzegorz Bardowski to gwiazdy pierwszej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Anna i Grzegorz od samego początku programu zdobyli olbrzymią sympatię ze strony widzów popularnego reality show. Grzegorz swoje uczucie do Anny wykazał w pierwszym odcinku pilotażowym, kiedy to z góry stwierdził, że to właśnie Anna jego zdaniem będzie jego największą faworytką. Dalsza część programu okazała się być wyłącznie formalnością. Dziś Anna i Grzegorz są małżeństwem i mają już dwójkę dzieci. Na dodatek Anna Bardowska i jej ostatnia metamorfoza bardzo mocno przypadła do gustu fanom.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. „Walczy o życie” – smutne wieści o Królikowskim
  2. Doszło do katastrofy! Mnóstwo ofiar i rannych. Pełno służb
  3. Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Anna Bardowska i jej metamorfoza

Anna Bardowska i jej mąż Grzegorz Bardowski to gwiazdy pierwszej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Dla wielu widzów była to od samego początku para faworytów w programie. Tak jak to już wspominaliśmy, Grzegorz już w odcinku pilotażowym przyznał, że list Anny zrobił na nim największe wrażenie. Dziś oboje są małżeństwem i posiadają dwójkę dzieci. Na dodatek małżeństwo rolników podbija internet. Anna prowadzi swój profil na portalu społecznościowym Instagram oraz YouTube. Na samym Insta jej poczynania śledzi ponad 150 tysięcy fanów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Przyjaciółka Królikowskiego ujawniła bolesną prawdę. Nikt nie wiedział

Niedawno sympatyczna Anna postanowiła wprowadzić pewne zmiany w swoim codziennym wyglądzie. Uczestniczka pierwszej edycji programu „Rolnik szuka żony” tym razem postawiła na zmianę fryzury, co w ostatecznym rozrachunku okazało się być strzałem w dziesiątkę. Anna nieśmiało postawiła na blond, lecz nie w całości. Popularna rolniczka podjęła decyzję, że wykonana sobie popularne w ostatnim czasie, a także przede wszystkim bardzo modne ombre. Nie ulega wątpliwości, że taka zmiana bardzo pasuje do naszej dzisiejszej bohaterki. A jaka jest wasza opinia?

Na czym polega show „Rolnik szuka żony” w TVP?

„Rolnik szuka żony” to przede wszystkim polski program dokumentalno-rozrywkowy typu reality-show emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1. Jego prowadzącą od samego początku jest Marta Manowska. Całość show jest oparte na formacie „The Farmer Wants a Wife” na licencji Fremantle. W 2015, a także w 2017 roku program zdobył Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii najlepszego programu rozrywkowego. Emisja każdego nowego sezonu ma początek jesienią każdego kolejnego roku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Gwiazda TVN jest nie do poznania! Metamorfoza zwala z nóg

Anna Bardowska i jej mąż Grzegorz Bardowski to gwiazdy programu Rolnik szuka żony TVP, ( Marta Manowska). Anna Bardowska i jej metamorfoza...
Anna Bardowska/ screen YouTube

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Andrzej Duda wprowadzi związki partnerskie? Jest komentarz

Doda i Emil Stępień uciekli z Telekamer. Znamy powód!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Afera! Rozenek oszukała wszystkich. Zdjęcie ujawniło prawdę.

Wieniawa szokuje na Telekamerach. Tak gratulowała Baronowi

Szokujące wyznanie gwiazdy TVN! Zarabia ciałem – szczerze jak nigdy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →