Anna z „Rolnika” przeszła metamorfozę. Wygląda pięknie

Anna Bardowska i jej mąż Grzegorz Bardowski to gwiazdy pierwszej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Anna i Grzegorz od samego początku programu zdobyli olbrzymią sympatię ze strony widzów popularnego reality show. Grzegorz swoje uczucie do Anny wykazał w pierwszym odcinku pilotażowym, kiedy to z góry stwierdził, że to właśnie Anna jego zdaniem będzie jego największą faworytką. Dalsza część programu okazała się być wyłącznie formalnością. Dziś Anna i Grzegorz są małżeństwem i mają już dwójkę dzieci. Na dodatek Anna Bardowska i jej ostatnia metamorfoza bardzo mocno przypadła do gustu fanom.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. „Walczy o życie” – smutne wieści o Królikowskim
  2. Doszło do katastrofy! Mnóstwo ofiar i rannych. Pełno służb
  3. Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Anna Bardowska i jej metamorfoza

Anna Bardowska i jej mąż Grzegorz Bardowski to gwiazdy pierwszej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Dla wielu widzów była to od samego początku para faworytów w programie. Tak jak to już wspominaliśmy, Grzegorz już w odcinku pilotażowym przyznał, że list Anny zrobił na nim największe wrażenie. Dziś oboje są małżeństwem i posiadają dwójkę dzieci. Na dodatek małżeństwo rolników podbija internet. Anna prowadzi swój profil na portalu społecznościowym Instagram oraz YouTube. Na samym Insta jej poczynania śledzi ponad 150 tysięcy fanów.

Czytaj też: Przyjaciółka Królikowskiego ujawniła bolesną prawdę. Nikt nie wiedział

Niedawno sympatyczna Anna postanowiła wprowadzić pewne zmiany w swoim codziennym wyglądzie. Uczestniczka pierwszej edycji programu „Rolnik szuka żony” tym razem postawiła na zmianę fryzury, co w ostatecznym rozrachunku okazało się być strzałem w dziesiątkę. Anna nieśmiało postawiła na blond, lecz nie w całości. Popularna rolniczka podjęła decyzję, że wykonana sobie popularne w ostatnim czasie, a także przede wszystkim bardzo modne ombre. Nie ulega wątpliwości, że taka zmiana bardzo pasuje do naszej dzisiejszej bohaterki. A jaka jest wasza opinia?

Na czym polega show „Rolnik szuka żony” w TVP?

„Rolnik szuka żony” to przede wszystkim polski program dokumentalno-rozrywkowy typu reality-show emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1. Jego prowadzącą od samego początku jest Marta Manowska. Całość show jest oparte na formacie „The Farmer Wants a Wife” na licencji Fremantle. W 2015, a także w 2017 roku program zdobył Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii najlepszego programu rozrywkowego. Emisja każdego nowego sezonu ma początek jesienią każdego kolejnego roku.

Czytaj też: Gwiazda TVN jest nie do poznania! Metamorfoza zwala z nóg

Anna Bardowska i jej mąż Grzegorz Bardowski to gwiazdy programu Rolnik szuka żony TVP, ( Marta Manowska). Anna Bardowska i jej metamorfoza...
Anna Bardowska/ screen YouTube

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Andrzej Duda wprowadzi związki partnerskie? Jest komentarz

Doda i Emil Stępień uciekli z Telekamer. Znamy powód!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Afera! Rozenek oszukała wszystkich. Zdjęcie ujawniło prawdę.

Wieniawa szokuje na Telekamerach. Tak gratulowała Baronowi

Szokujące wyznanie gwiazdy TVN! Zarabia ciałem – szczerze jak nigdy

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →