Marta Manowska chora? Mamy informacje o jej stanie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marta Manowska prawdopodobnie może być chora na koronawirus, jest prowadzącą „Sanatorium Miłości” oraz „Rolnik szuka żony” w TVP. Bez wątpienia w ostatnich latach stała się jedną z największych gwiazd telewizji publicznej. Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy to Marta Manowska otrzymała propozycję poprowadzenia programu „Rolnik szuka żony„. Miliony Polaków szybko pokochały Manowską i jej nowy program. Dziś jest bez żadnych wątpliwości gwiazdą olbrzymiego formatu. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że media interesują się jej życiem.

Ostatnio o Manowskiej było głośno za sprawą jej wyjazdu do Azji oraz jej zatrzymania na lotnisku po powrocie do kraju. Dziennikarka została wówczas sfotografowana jak siedzi na ławce Okęcia i płacze. Dziś okazało się, że powrót do kraju wiele kosztował gwiazdę telewizji publicznej. Wokół sytuacji powstało niestety dużo nieprawdziwych plotek, a także doniesień. Miały one bardzo negatywnie wpłynąć na wizerunek uwielbianej prowadzącej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czy Marta Manowska chora na Koronawirus?

Marta Manowska to od niedawna prowadząca „Sanatorium Miłości” oraz już praktycznie legendarny show „Rolnik szuka żony” w TVP. Marta ostatni czas ma bardzo aktywny zawodowo. Gwieździe przybyło programów, w których wykonuje obowiązki prowadzącej. Mowa tu o programie „Sanatorium Miłości” oraz „The Voice Senior„. To jednak nie koniec. Do tego zestawu już niedługo ma dołączyć kolejny program pod nazwą „Ośmiu Wspaniałych„. W takiej sytuacji dziennikarka postanowiła wyjechać do Azji, aby odpocząć. Niestety z powodu jej zatrzymania na lotnisku powstało wiele nieprawdziwych plotek. Jedna z nich mówiła między innymi, że Marta Manowska jest chora na koronawirus. Do tych doniesień postanowił odnieść się przyjaciel dziennikarki, Piotr Poraj-Poleski.

Czytaj też: Jaguar wstrzymuje produkcję! Wszystko przez Polskę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Były to wymyślone rzeczy. Rozumiem chęć znalezienia sensacji, ale akurat w tym przypadku mówi się o sensacji tam, gdzie jej nie ma. Informacje o chorobie Marty, czy tej sytuacji na lotnisku, były wymyślone. To bardzo nie w porządku, bo zaburza jej wizerunek. A przecież Marta jest miła, dobra i ma ogromne serce. Jest uwielbiana przez widzów, a także bohaterów i ekipę jej programów. Nie ma w niej krzty wielkiej gwiazdy. To taka sympatyczna “dziewczyna z sąsiedztwa”

– powiedział.

Marta Manowska chora na Koronawirus? Marta Manowska to prowadząca Sanatorium Miłość oraz Rolnik szuka żony w TVP. Przyjaciel prostuje informacje.
Marta Manowska/ screen YouTube

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jachira to normalność? Ten wpis zaskoczył wszystkich

Kinga Rusin wybuchła. TVP ma poważne problemy

Mocne słowa Łukaszenki do Putina. Czy to oznacza koniec?

Roksana Węgiel pokazała to całemu światu! Łzy płyną do oczu

Cała prawda o rozwodzie Liszowskiej. Były mąż przerwał milczenie

Oliwia wybuchła płaczem przed kamerami. Nie wytrzymała

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →